شنبه ۰۳ فروردین ۹۸

شمار

۴ بازديد
او در یک مصاحبه تلفنی گفت که او خوشحال است که از آدرس ایمیل خود بیرون رفته‌است تا او بتواند با او تماس بگیرد و او پیشنهاد داده‌است که جانشین او شود. او گفت که از دست دادن پول هیچ معنایی برای او ندارد و نیازی به جایگزینی آن نیست .
پزشکان انتظار دارند که او بهبودی کامل ایجاد کند .
دلاور , یک توپخانه میدان توپخانه که به آتشبار توپخانه , گردان زره‌پوش , هنگ توپخانه میدان توپخانه , و لشکر زرهی اعزام شده‌بود , گفت که پزشکان اطمینان حاصل کردند که سربازان اصول اولیه پزشکی جنگی را می‌دانستند و اغلب آن‌ها را تقویت و گسترش دادند . همچنین , در گرمای بیش از حد آل پاسو در مزرعه , آن‌ها تمایل داشتند که به دنبال بسته‌های آبدهی برای دانش خود از داروی مبارزه باشند .
" ما بارها و بارها تمرین می‌کنیم ; مثل حافظه ماهیچه است . به نظر نمی‌رسد که تعصب به نظر نرسد , بلکه در واقع … آن‌ها بهترین پزشکان جنگی هستند که تا به حال دیده‌ام . "
فرشته فرشتگان , فرمانده . , 2001 . , and f . در حدود یک سال است که به عنوان فرمانده آتشبار خدمت کرده‌است . او گفت که اقدامات او در صحنه تصادف او را متعجب نمی‌کند .
به بیان ساده‌تر او مرد عمل است و در زمان بدبختی برتری دارد . این چیزی است که او بهتر انجام می‌دهد . " او تاکید زیادی بر تمام آموزش ارتش دارد . در دسترس بودن در زمان مورد نیاز به عنوان یک نجات گر جنگی [ البته ] واجد شرایط [ بود ] , و مخصوصا ً برای اینکه به آسانی در دسترس وسیله نقلیه خود قرار گیرد , خیلی‌ها می‌توانستند بگویند که چیزی جز یک معجزه نیست . "
و این گردان و گردان را بخوبی نشان داده‌اند .
پورتو گفت : " وقتی می‌گویم که ما به یکی از بهترین و روشن‌ترین بخش خود افتخار می‌کنیم , برای کمک به کسی که نیازمند آن هستیم , بسیار افتخار می‌کنیم . "
دلاور گفت که او حدود سه سال است که در ارتش بوده‌است و این حادثه به او یاد داد که چگونه آموزش او می‌تواند به دیگران در خارج از ارتش کمک کند .
او گفت : " من در یک شلوار کوتاه و تی‌شرت در کنار بزرگراه بودم و زندگی یک نفر کمی به من وابسته بود [ در مورد مراقبت‌های پزشکی اورژانس ] . " " این کار احمقانه نبود [ که من می‌دانستم ] , اما برای [ 13 ] , جهان او بود . "
او گفت : " مرد جوان , تو همیشه قهرمان من خواهی شد . " به این دنیا و مردم در آن باز می‌گردیم . شما حقیقتا ً نمی‌دانید چه زمانی تاثیر تغییر زندگی بر کسی خواهید داشت . "
او گفت از این حادثه یاد گرفت که هرگز نمی‌دانید چه کسی ممکن است نیاز داشته باشد.
وی گفت : " شما فقط آنجا هستید و ممکن است آنچه نیاز دارند را داشته باشید . " " خوشبختانه من قلمی داشتم . "
" ما دیگر قادر به ساخت کوه‌های بزرگ از منبع نیستیم . همه باید تدارکات را درک کنند و نقاط را به هم متصل کنند. دکترین این کار را با کلمات انجام خواهد داد , اما باید خودمان را در تمام زمینه‌ها بررسی کنیم . همه ما باید برای جنگ آینده آماده باشیم . تجهیزات نیز باید حفظ شوند . اگر شکست بخورد , مکانیک ما باید آن را تثبیت کند , و افسران باید آن را تشخیص دهند . شما وقت ندارید این کار را زمانی انجام دهید که به شبه‌جزیره یا قاره اروپا بزنید زیرا اگر این کار را بکنید شکست خواهید خورد . این انتظار که هر کس دیگری قصد انجام آن را داشته باشد , نادرست است . "
واقعیت این است که میدان جنگ جدید مانند چیزی نیست که سربازان از آن زمان تاکنون دیده باشند . ارتش باید برای جنگ آینده آماده شود و بازتعریف کند . یعنی تمرکز بر تدارکات دقیق و نگاه به اقیانوس آرام و اروپا به عنوان مناطق عملیاتی .

منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.