دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

آقای کاستیلو

۱۱۶ بازديد
آقای Castillo ، که پوتین‌های گاوچران و شلوار جینش را می‌پوشد و موهای نقره‌ای او را به گیس خود نگه می‌دارد ، از دهه ۱۹۸۰ به خانه تگزاس رفته‌است . اما او هیچ توهمی درباره قانونی کردن وضعیت خود ندارد ، حداقل تا زمانی که آقای ترامپ بالاترین مقام را در زمین نگه می‌دارد .
خوزه راموس ۶۳ ساله که متولد مکزیک است گفت که او هیچ اعتقادی ندارد که اقای ترامپ که " ورزش مورد علاقه او مهاجران را مسئول همه چیز می‌داند ، که درست نیست " تا به حال قول خود را نگه دارد .
آقای راموس گفت : " این یک معامله نیست .
رئیس‌جمهور ترامپ روز شنبه پیشنهاد کرد که در صورت موافقت کنگره برای تامین پول برای یک مرز wall.Cred itTom برای نیویورک‌تایمز ، حمایت موقت از حدود یک میلیون مهاجر را در خطر اخراج قرار دهد .
جولیانی می‌گوید که مذاکرات برای برج ترامپ در مسکو از سال ۲۰۱۶ آغاز شده‌است .
رادولف دبلیو . جولیانی ، وکیل شخصی ترامپ ، در روز یکشنبه گفت که بحث‌هایی در مورد ساخت برج ترامپ در مسکو تا انتخابات نوامبر ۲۰۱۶ ، ماه‌ها بیشتر از آنچه قبلا ً تایید شده بود ، به طول انجامید .
آقای Giuliani در مصاحبه‌ای با نیویورک‌تایمز گفت که آقای ترامپ یک سری از گفتگوها را با وکیل سابق خود ، مایکل دی ، به خاطر می‌آورد . کوهن در مورد پروژه در طی این مبارزه .
او افزود : " او نمی‌تواند تاریخی را که به پایان رسیده را به شما بگوید . او افزود : " هیچ ورودی یا log های تلفن وجود ندارد که جزئیات را نشان دهد .
" بهترین کاری که او می‌توانست انجام دهد این است که " ما در مورد آن صحبت کردیم ، من می‌دانستم که او با آن رقابت می‌کند ، من واقعا ً توجه زیادی به آن نکردم . " وی افزود که آقای ترامپ به خاطر می‌آورد : " از همان روزی که من اعلام کردم که برنده شوم ، تمام شد . "
این نظرات بیشتر یک جدول زمانی رو به رشد برای مذاکرات را گسترش دادند . آقای کوهن به کنگره گفت که مذاکرات در ژانویه ۲۰۱۶ ، قبل از اولین انتخابات ریاست‌جمهوری پایان یافت ، اما بعدا ً در یک توافق درخواست ، او گفت که تا اواخر ژوئن ۲۰۱۶ ، بعد از اینکه آقای ترامپ نامزد ریاست‌جمهوری جمهوری‌خواه شد ، ادامه دادند . سپس آقای Giuliani در مصاحبه‌ای با ABC در ماه گذشته اشاره کرد که مذاکرات احتمالا ً تا روز انتخابات به طول انجامید ، اگرچه او نسبت به روز یکشنبه کم‌تر خاص بود .
این اظهارات همچنین در میان ریزش یک گزارش جنجالی از سوی BuzzFeed نیوز به وجود آمد که نشان می‌داد آقای ترامپ به شخصه به آقای کوهن دستور داده‌است تا در مورد این که چه مدت صحبت‌های طولانی در مورد پروژه پیشنهادی با کمپین آقای ترامپ برای رئیس‌جمهور همپوشانی داشته‌است ، به کنگره دروغ بگوید .
آقای Giuliani این ادعا را رد کرد ، و سخنگوی مشاور ویژه که در حال بررسی امکان تبانی در مبارزات احتمالی بین تیم آقای ترامپ و مقامات روس ، رابرت اس . مولر ۳ ، این گزارش را " نادرست " خواند .
آقای Giuliani اذعان کرد که ممکن است آقای ترامپ پیش از شهادت کنگره با آقای کوهن صحبت کند ، اما او گفت که موکلش هرگز به آقای کوهن دستور دروغ گفتن نداده است .
آقای Giuliani گفت زمانی که آقای کوهن به کنگره گفت که این پروژه در ژانویه ۲۰۱۶ به پایان رسیده ، آقای ترامپ به سادگی این پاسخ را پذیرفته بود .
آقای Giuliani گفت : " رئیس‌جمهور نتوانست دقیقا ً آن روز را به شما بگوید که آن روز شروع شد و روز دقیقا ً پایان‌یافته است؛ او به یاد می‌آورد که شروع شده‌است و او به یاد می‌آورد که این کار پایان‌یافته است .
مقامات ترامپ در ابتدا این پروژه را به عنوان استانی از آقای کوهن و به سادگی در مرحله بحث توصیف کرده بودند . اما آقای ترامپ یک نامه nonbinding برای این پروژه امضا کرده بود .
اواخر سال گذشته ، آقای کوهن به خاطر دروغ گفتن به کنگره ، هنگامی که گفت مذاکرات پروژه در ژانویه ۲۰۱۶ پایان یافت ، به گناه خود اعتراف کرد . یک یادداشت تفاهم از طرف وکیل آقای کوهن ، گی Petrillo ، گفت که آقای کوهن این بیانیه را از تمایل به وفادار بودن و سازگار با خواسته‌های اقای ترامپ برای به حداقل رساندن دخالت او اعلام کرده بود .


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.