دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸

با حرکت قلم خود

۱۰۷ بازديد
با حرکت قلم خود ، کشاورزان اجداد خود را از دست دادند ، فرزندان آن‌ها از ارث محروم شدند و ثروت کل خانواده‌ها ، که بیش از نسل‌ها ساخته شده‌بود ، نابود شد .
آقای سلیم در حالی که برای درک این موضوع التماس می‌کرد ، گفت : " اینها روابطی هستند که ما طی دهه‌ها از زمان پدرم و پدر پدرم ساخته بودیم ، اما ما مجبور شدیم این کار را انجام دهیم ."
کارگران عراقی در شهر " تل Kaif " پس از شام و شام در شهر "تل Kaif " جابجا می‌شوند . Ivor prickett برای نیویورک‌تایمز
یک جارو تمیز تمیز
تا سال ۲۰۱۵ محو شد و آقای حمود و همکاران وی به حفظ ماشین‌آلات در حال اجرا کمک کردند ، سربازان دولت اسلامی هر جنبه از زندگی را در شهر بازسازی کردند - که با نقش زنان آغاز شد .
بیلبورد در حال نشان دادن تصویری از زنی که کاملا ً حجاب داشته باشد بالا رفت . ستیزه جویان یک کارخانه نساجی را به زور وادار به ساخت کارخانه‌های تولیدی لباس زنانه کردند . طولی نکشید که هزاران نفر از niqab به بازار تحویل داده شدند و زنانی که پوشش آن‌ها را پوشش ندادند ، جریمه شدند .
آقای حمود ، کسی که به نام " ابو سارا " یا پدر سارا شناخته می‌شود ، یک a برای دخترش خریداری کرد .
هنگامی که او به سمت محل کار می‌رفت ، آقای حمود خیابان‌های فرعی را ترک کرد تا از اجرای مکرر اعدام‌ها در حلقه‌های ترافیک و میادین عمومی جلوگیری کند . در یکی از آن‌ها ، یک دختر نوجوان که به زنا متهم شده بود ، از یک مینی ون بیرون کشیده شد و مجبور به زانو زدن شد . بعد یک تکه سنگ به روی سرش افتاد . روی یک پل ، اجساد کسانی که متهم به جاسوس بودن بودند از نرده آویزان شدند .
اما در همان خیابان ، آقای حمود متوجه چیزی شد که او را با شرمندگی پر کرد : خیابان‌ها کاملا ً پاک‌تر از زمانی بودند که دولت عراق مسئول آن بود .
عمر بلال یونس ، یک راننده کامیون ۴۲ ساله که شغل او اجازه عبور از خلافت را به او داده بود ، متوجه بهبود مشابهی شد : "مجموعه زباله شماره ۱ در زیر شام و شام بود " .
The ها تغییر نکرده بودند . آن چه که بود این بود که ستیزه جویان انضباطی را وضع کردند که فاقد آن بودند ، گفت که شش نفر از کارکنان بهداشتی که در دولت اسلامی شام و شام کار می‌کردند و در سه شهر بعد از این که این گروه مجبور به خروج از آن‌ها شده بود ، کار کردند .
سلیم علی ، که جمع‌آوری زباله برای دولت عراق و بعد برای دولت اسلامی در شهر شمالی عراق در شهر تل‌آویو در شمال عراق را بر عهده داشت ، گفت : " تنها کاری که می‌توانستم در زمان حکومت دولت انجام دهم این است که برای دولت عراق و بعد از آن برای دولت اسلامی در شهر شمالی عراق تحت نظارت دولت اسلامی عراق ، زندانی شود .
بعد از اینکه دولت عراق کنترل تل‌آویو را در دست گرفت . Ivor prickett برای نیویورک‌تایمز
ساکنان همچنین گفتند که شیره‌ای آب آن‌ها به احتمال زیاد خشک خواهد شد ، فاضلاب کم‌تر ممکن است سرریز شود و چاله‌ها با سرعت بیشتری تحت فشار ستیزه جویان قرار گرفته‌اند ، هر چند که اکنون حملات هوایی نزدیک به روز انجام شده‌است .
سپس یک روز ساکنین موصل earthmovers را دیدند که به سمت محله‌ای به نام منطقه صنعتی در نیمه شرقی شهر حرکت می‌کرد . کارگران در حال آسفالت کردن یک جاده آسفالت جدید بودند که در نهایت یک مایل طول می‌کشید و دو قسمت شهر را به هم متصل می‌کرد و تراکم را کاهش می‌داد .
بزرگراه جدید " راه خلافت " نام داشت .
دولت جدید نه تنها به مسائل مدیریتی اهمیت می‌داد . برای اخلاق ، مانند همه چیزهای دیگر ، یک بوروکراسی وجود داشت .
شهروندان در خیابان کنار the ، پلیس اخلاق ، توقف کردند و به یک جرم دستور داده شد که کارت شناسایی خود را در ازای یک " دریافت ضبط" تحویل دهند ، که در آنجا ساکنان مجبور به پدیدار شدن و قضاوت در برابر قضاوت شدند . متخصصان مذهبی جرم را وزن کردند و یک فرم را پر کردند .
یکی از آن‌ها گفت : " پس از آن ، متخلف باید فرم دیگری را امضا کند : " من ، امضا کنندگان امضا کننده ، قول می‌دهم که دوباره ریش من را پاره نکنید و یا ریش خود را مرتب کنم ."


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.