سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

حمود ۵۷ ساله

۱۱۴ بازديد
در نهایت ، حمود ۵۷ ساله که موهایش را شانه می‌زند و به ظاهر حرفه‌ای خود افتخار می‌کند ، تیغ خرید را متوقف می‌کند . او شلوار را که به تن داشت بیرون آورد و از همسرش خواست تا ۵ سانتی متر را کوتاه کند .
اما بزرگ‌ترین تغییر پنج ماه به قانون این گروه انجامید و صدها تن از کارکنان را که با بی‌میلی برای کار به همدست مستقیم دولت اسلامی بازگشته بودند ، تبدیل کرد . این تغییر شامل آقای حمود بود که مسئول اجاره زمین مالکیت دولت به کشاورزان بود .
برای افزایش درآمد ، ستیزه جویان به اداره کشاورزی دستور دادند تا روند اجاره زمین را تسریع کند و یک برنامه weekslong را به چیزی که ممکن است در بعد از ظهر انجام شود ، تبدیل کند .
این تازه آغاز کار بود .
در آن زمان بود که کارگران دولتی قول دادند که اجاره املاک که هرگز متعلق به دولت نبوده را آغاز کنند . این دستورالعمل در یک دفترچه راهنمای ۲۷ صفحه‌ای با عبارت " خلافت در مسیر غیب‌گویی " قرار داده شد . کتابچه راهنمای این گروه طرح‌های این گروه را برای مصادره اموال از گروه‌های مذهبی که آن را اخراج کرده و از آن به عنوان سرمایه بذر خلافت استفاده کرده بودند ، تشریح کرد .
به گفته این کتابچه راهنما ، " Confiscation " به اموال تک‌تک افراد شیعه ، مرتد ، مسیحی ، Nusayri و Yazidi بر مبنای دستور قانونی صادر شده توسط وزارت دادگستری اعمال خواهد شد .
اعضای دولت اسلامی فقط سنی هستند و خود را تنها مومنان واقعی می‌بینند . به دفتر آقای حمود دستور داده شد که فهرستی جامع از اموال متعلق به non را تهیه کند و آن‌ها را برای توزیع مجدد توقیف کند .
در یک خانه متعلق به یک خانواده مسیحی در موصل " ملک واقعی دولت اسلامی " نوشته شده‌است . آژانس Pressphoto اروپا
پرچم دولت اسلامی در یک ساختمان دولتی در موصل . محمد - / آژانس Pressphoto اروپا
توقیف آن‌ها در زمین و خانه‌های خانواده‌های آن‌ها متوقف نشد . یک وزارتخانه برای جمع‌آوری و تخصیص دادن تخت‌خواب ، میزها ، قفسه‌های کتاب ، حتی چنگال ستیزه جویان از خانه‌هایی که آن‌ها توقیف کرده بودند ، تشکیل شد . آن‌ها آن را وزارت جنگ می‌نامیدند .
در یک ساختمان سنگی در غرب موصل مستقر شده بود که براثر حمله هوایی در نبرد برای بازپس گیری شهر مورد اصابت قرار گرفت . آتش پس از آن ساختمان را سوزاند و دیواره‌ای آن را سیاه کرد . اما اشکال سیاه باقی مانده هنوز داستانی را بازگو می‌کردند . هر اتاق به عنوان یک انبار برای اشیا خانگی معمولی به کار می‌رفت : heaters در یک ؛ پخت‌وپز در مناطق دیگر ؛ a از coolers هوا و تانک‌های آب در عین حال .
مقالات معدودی که روشن نشدند نشان دادند که چگونه اشیا توقیف‌شده از گروه‌های مذهبی که آن‌ها را دنبال کرده بودند ، به عنوان پاداش برای مبارزان اسلامی عراق و شام ارائه شده‌بود .
یک نامه نوشته شده در نامه سربرگ the دولت اسلامی و سازمان امور شهیدان گفت : لطفا ً درخواست خانواده برادر مرحوم Durayd صالح خلف را تایید کنید . " این درخواست برای یک اجاق‌گاز و یک ماشین لباس‌شویی بود . یادداشتی که در پایین نوشته شده می‌گوید : " باید فقط با یک تلویزیون پلاسما و اجاق‌گاز تامین شود ."
یکی دیگر از کاربردهای مرجع ارتباطات عمومی ، از جمله چیزهای دیگر ، از چوب‌لباسی بود .
در ژانویه ۲۰۱۷ ، اداره مخابرات عراق و شام درخواست ارسال یک فرم درخواست به آژانس گروه تروریستی را به اتهام واگذاری کنترل جنگ ارائه داد . این شرکت ۱۶ مورد از اقلام خانگی را دریافت کرده‌است .
این سند در ساختمانی منفجر شده در غرب موصل پیدا شد که به عنوان مرکز فرماندهی وزارت جنگ عراق خدمت کرده بود .
یک تبریک صمیمانه : " ما از هم‌کاری شما با ما سپاسگزاریم ، از خداوند متعال ، متعال ، ارتقا مقام خود و حفظ شما با قضاوت خوب برای خدمت به اسلام و مسلمانان تشکر می‌کنیم ."

منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.