دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

غیرت نسبت به دولت اسلامی

۱۰۳ بازديد
غیرت نسبت به دولت اسلامی ، جمعیت در ۸۷ پرونده انتقال زندانیان که در یکی از پاسگاه‌های پلیس خود رها شده‌اند ، منعکس شده‌است . شهروندان به خاطر یک سلسله جنایات مبهم ، از جمله پاک‌سازی ابرو ، موهای کوتاه کوتاه ، بلند کردن کبوتر ، بازی دومینو ، بازی کردن ورق‌بازی ، پخش موسیقی و کشیدن قلیان به زندان انداخته شدند .
کافه آزادی در موصل پس از افتتاح آن در سال ۲۰۱۷ چندان طول نکشید . Ivor prickett برای نیویورک‌تایمز
در اوایل سال ۲۰۱۶ ، دختر حمود ، دختر حمود ، بدون پوشاندن چشمان او برای یک ماموریت سریع فرار کرد .
او توسط یک افسر پلیس اخلاق تشخیص داده شد . قبل از اینکه بتواند توضیحی بدهد ، مشتش را به چشمش خورد .
از آن زمان به بعد ، پدرش او را از ترک خانه منع کرد ، به جز رفتن به بیمارستان برای قرار ملاقاتی که پس از آن حمله رخ داد که او را از دست دادن بینایی رها کرد .
با تغییر در منطقه ، ساکنین مجبور شدند به انتخاب‌های خطرناکی دست یابند: بمانید یا ترک کنید، شورش کنید یا جا بگذارید .
آقای حمود تصمیم گرفت فرار کند . او و بزرگ‌ترین پسر او ، عمر ۲۸ ساله ، بیش از ۳۰، ۰۰۰ دلار برای خرید یک خانه جدید کنار گذاشته بودند . صبح روز عزیمت برنامه‌ریزی‌شده آن‌ها ، عمر در حدود ۱۰۰۰ دلار از حساب بانکی خارج شد .
حتی دو ساعت بعد ، یک واحد از مبارزان نقابدار به در جلویی خانواده ضربه زدند . یکی از آن‌ها the بانک را امضا کرده بود .
این ستیزه جویان هشدار دادند : " دوباره این را امتحان کنید و ما هر یک از شما را بکشیم ."
قسمت غربی موصل تا حد زیادی در طول نبرد برای شهر در حال کاهش بود . Ivor prickett برای نیویورک‌تایمز
ماشین پول
در ساحل غربی رود دجله ، در یک ساختمان ترک‌خورده ، من یک کیف دستی را پیدا کردم .
اسنادی که فاش شدند نشان داد که این کیف متعلق به یاسر حسن ، یک فرد حرفه‌ای جوان بود که کارت شناسایی عکس او یک مرد کچل با بینی بزرگ و عقابی را نشان می‌دهد . او رئیس بخش بازرگانی وزارت کشاورزی اسلامی بود .
جاه‌طلبی outsize این گروه و بوروکراسی محکم آن به توانایی آن برای تولید سرمایه بستگی دارد . bulging با اشکال حسابداری ، پیش‌بینی‌های بودجه و رسیدها و همچنین دو سی‌دی که شامل spreadsheet ها می‌شود ، در حوزه سیستم درآمد سازمان روشن می‌شود و طرحی برای این که چگونه کار می‌کند ارائه می‌دهد .
گزارش‌ها مالی در معاملات مربوط به کشاورزی تنها ۱۹ میلیون دلار گزارش شده‌است .
این اسناد نشان می‌دهند که چگونه در هر گام در زنجیره تامین پول بدست می‌آورد : برای مثال ، قبل از یک دانه گندم ، این گروه اجاره زمین‌هایی را که آن را مصادره کرده بودند را جمع‌آوری کرد . سپس ، هنگامی که محصولات آماده کوبیده شدن بودند ، یک مالیات برداشت جمع‌آوری کردند .
خلافت
برای دریافت نامه‌های هفتگی از Rukmini Callimachi ثبت‌نام کنید و یاد بگیرید که چه زمانی قسمت‌های جدید زندگی می‌کنند . مشترکین زمان دسترسی اولیه به اپیزودهای جدید را به دست خواهند آورد .
پس از پایان این سری مسابقات، اطلاعیه‌های ارشد را دریافت خواهید کرد .
آنجا متوقف نشد .
کامیون‌هایی که غلات را حمل می‌کردند عوارض بزرگراه را می‌پرداختند . گندم در سیلوها قرار داشت که ستیزه جویان تحت کنترل آن‌ها بودند و زمانی که غلات به کارخانه‌ها فروخته می‌شد ، پول می‌گرفتند و آن‌ها نیز کنترل می‌کردند . این کارگاه غله را به آرد تبدیل کرد و این گروه به بازرگانان فروخته شد.
سپس کیسه‌های آرد به روی کامیون‌ها بار شدند ، که از خلافت عبور کردند و عوارض بیشتری پرداخت کردند. به سوپرمارکت‌ها و مغازه‌ها فروخته می‌شد که مالیات هم داشتند . بنابراین ، مصرف کنندگانی بودند که محصول نهایی را خریداری کردند .
در یک دوره ۲۴ ساعته در سال ۲۰۱۵ ، یکی از صفحات گسترده در نمایشگاه کیف ، دولت اسلامی ۱.۹ میلیون دلار از فروش جو و گندم جمع‌آوری کرد .
یک میز دیگر نشان می‌دهد که شبه نظامیان در سه ماه گذشته بیش از ۳ میلیون دلار از فروش ناخالص مواد مخدر در سه منطقه موصل بدست آوردند .
این سازمان در نظر دارد که از آخرین غلات - حتی محصولاتی که آسیب‌دیده اند ، پول درآورد .


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.