سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

نور ۱۰ ساله

۱۱۷ بازديد
نور ۱۰ ساله ۱۹ عضو خانواده‌اش را از دست داد و به شدت در یک بمب‌گذاری انتحاری به نام itAndrea DiCenzo برای نیویورک‌تایمز مجروح شد .
نور با خانواده گسترش‌یافته او . او مدرسه را ترک کرد ، زیرا هم کلاسی‌هایش و معلمان او را مسخره می‌کردند .
آند را برای نیویورک‌تایمز
تصویر نور با خانواده گسترش‌یافته او . او مدرسه را ترک کرد ، زیرا هم کلاسی‌هایش و هم معلمان او را به نام DiCenzo itAndrea for the New York Times امتحان می‌کردند .
عمه بزرگش ، Sukaina محمد ، که در همان انفجار شوهر خود را از دست داد ، با بسته‌های غذایی از یک خیریه محلی به پایان می‌رسد . او پس‌انداز ناچیز خانواده را در دو عملیات جراحی برای کمک به نور به دست آوردن استفاده از بازوانش خرج کرد ، اما او قادر به انجام جراحی ترمیمی نیست .
در بهار امسال ، آن‌ها او را در مدرسه ثبت‌نام‌کرده بودند، به این امید که یک روتین منظم به او کمک کند تا با کناره‌گیری و ناراحتی اش کنار بیاید . در هفته اول کلاس ، هم کلاسی‌هایش و معلمان او به ظاهر دستان سوخته او می‌خندیدند .
تبلیغ
آیا می‌توانید هر چیزی را به اندازه این تصور کنید ؟ " عمه‌اش پرسید : " " "
نور از رفتن به کلاس جلوگیری کرد . او اکنون روز خود را صرف کمک به عمه بزرگش با کاره‌ای خانه می‌کند . اسباب‌بازی مورد علاقه او میکی ماوس پر است .
او ترجیح می‌دهد که بر روی عروسک زیبایی که cousins دارند این کار را بکند .
او گفت : " چنین وانمود کردن به این مساله سخت است . من مانند آن‌ها زیبا نیستم ."
خانواده‌ها براثر مراقبت از کودکان یتیم غرق شده‌اند .
آند را برای نیویورک‌تایمز
خانواده‌ها با توجه به یتیم بودن children.Cred itAndrea DiCenzo برای نیویورک‌تایمز زیر پا گذاشته‌اند .
Falih حسن در تهیه گزارش مشارکت داشت .
این منطقه بیشتر شمال شرقی سوریه است که در شرق رودخانه فرات واقع شده‌است .
یک عضو نیروهای امنیتی کرد در شهر سوریه of در روز پنج شنبه در حالی که پرچم ترکیه در سمت مخالف of itDelil Souleiman / خبرگزاری فرانسه - گتی ایماژ )
آقای اردوغان گفت : " ترکیه زمان کافی را در دخالت در باتلاق ترور در شرق فرات از دست داده‌است .
پنتاگون این هفته اعلام کرد که در حال تاسیس سه ایست بازرسی در امتداد مرز سوریه و ترکیه برای محافظت در برابر هر گونه فعالیت خصمانه با ترکیه در آنجا می‌باشد . اما این مساله ترکیه را راضی نکرده است .
مقامات آمریکایی گفته‌اند که به نظر می‌رسد که ترکیه قصد دارد در شهره‌ای مرزی تال Abayd و راس الخیمه ، که عمدتا ً در کشورهای عرب ساکن هستند ، حرکت کند ، جایی که هیچ حضور آمریکا در آنجا وجود ندارد و بیش از ۹ مایل به خاک سوریه نمی‌رود .
یکی از مقامات آمریکایی گفت : احتمال دارد که شورشیان سوریه از ارتش آزاد سوریه که اخیرا ً به جبهه آزادی‌بخش ملی تغییر نام داده‌اند، در زمینی که تحت حمایت نیروی هوایی ترکیه قرار دارد پیشرفت کنند .
مقامات آمریکایی گفته‌اند که ترکیه به احتمال زیاد Manbij را هدف قرار نداده است، که ایالات‌متحده و نیروهای ترک در هفته‌های اخیر به طور مشترک در حال گشت زنی بوده‌اند و شهر سوریه - کردی در مرز ترکیه ، که در آنجا حضور زیادی از سربازان آمریکایی وجود دارد .
یک مقام آمریکایی درگیر در سوریه گفت که ایالات‌متحده در حال آماده شدن برای سناریوی بدترین حالت است و اگر ترکیه حمله را آغاز کند ، شهروندان را بیرون خواهد راند .
مقامات غربی در این منطقه گفتند که مبارزه با شمشیر آقای اردوغان می‌تواند یک تاکتیک برای برانگیختن حمایت ملی گرایانه پیش از انتخابات شهرداری در ماه مارس باشد . خطرات حزب توسعه و توسعه آقای اردوغان در حال از دست دادن برخی از شهرداری‌ها به عنوان اقتصاد ترکیه دچار تزلزل شده‌است ؛ زیرا گزارش ملی‌گرایی در انتخابات پیشین به خوبی خدمت کرده‌است .
اما آقای اردوغان همچنین ممکن است به تصرف مناطق بیشتری در شمال سوریه بپردازد که به ارتش آزاد سوریه اجازه استقرار و برای برخی از سه میلیون پناهنده سوریه‌ای در ترکیه را می‌دهد تا به کشورشان بازگردند .

منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.