دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

آقای فلین

۱۱۶ بازديد
او به تلاش‌های لابی آقای فلین برای اخراج یک روحانی ترکیه‌ای که در پنسیلوانیا زندگی می‌کند و رجب طیب اردوغان از ترکیه متهم به توطئه کودتا در سال ۲۰۱۶ شده‌است اشاره کرد .
خانم پلوسی گفت : " همه آمریکایی‌ها باید نگران باشند . "
سناتور باب Corker ، جمهوری‌خواه ایالت تنسی و رئیس outgoing کمیته روابط خارجی مجلس سنا ، پس از دیدار از کاخ سفید گفت که ملاقات خداحافظی با آقای ترامپ لغو شد و او معتقد نبود که راهی برای متقاعد کردن رئیس‌جمهور برای معکوس کردن سفارش عقب‌نشینی وجود دارد .
آقای Corker گفت : " مشخصا ً یک تصمیم سیاسی است . "
همه حرکت رئیس‌جمهور را مقصر نمی‌دانند .
رابرت اس . فورد ، آخرین سفیر آمریکا در سوریه ، گفت که ایالات‌متحده می‌تواند به حمله به اهداف تروریستی از هوا ادامه دهد . وی گفت که ماهیت محدود حضور زمینی آمریکا ، ایران را از کشور خارج نخواهد کرد و جنگ بین آقای اسد و بقایای شورش را تغییر نخواهد داد .
آقای فورد که اکنون در دانشگاه ییل درس می‌دهد و یکی از دوستان موسسه خاورمیانه است گفت : " کل مناقشه سوریه در مورد روابط سوریه با دیگر سوری‌ها است .
نیروهای آمریکایی در طول صدها مایل از قلمرو سوریه پراکنده شده‌اند و در مناطقی مبارزه می‌کنند که به طور ناراحت‌کننده‌ای در نزدیکی نیروهای نظامی سوریه و نیروهای روسیه و ایران قرار دارند .
۱۱ آوریل ۲۰۱۸
او به خبرنگاران گفت : " هفته گذشته ، اقای مک گرک ماموریت سوریه را به عنوان کسی که خواستار " شکست پایدار " دولت اسلامی بود ، توصیف کرد و گفت : " ما می‌دانیم که زمانی که فضای فیزیکی شکست خورد ، ما نمی‌توانیم بر روی زمین بمانیم و اطمینان حاصل کنیم که ثبات را می‌توان در این مناطق حفظ کرد ."
فرماندهان ارتش از این می‌ترسند که عقب‌نشینی عجولانه منافع ارضی را علیه دولت اسلامی ایجاد کند که توسط آمریکا و شرکای ائتلافی آن اتخاذ شده‌است - اساسا ً آنچه که بعد از رئیس‌جمهور قبلی آقای ترامپ ، رئیس‌جمهور باراک اوباما رخ داد ، نیروهای نظامی را از عراق در سال ۲۰۱۱ به خطر می‌اندازد .
آقای گراه‌ام ، که از ناهار با معاون رئیس‌جمهور مایک Pence و دیگر سناتورهای جمهوری‌خواه بیرون آمد ، آن را دوباره در عراق خواند و پرسید که چرا کنگره از تصمیم آقای ترامپ مطلع نشده است .
آقای گراه‌ام در این باره گفت : " اگر اوباما این کار را انجام داده بود ، اکنون ما در حال رفتن به سمت راست هستیم: چقدر ضعیف ، چقدر خطرناک ."
در طول این نشست ، مقامات گفتند که آقای Pence به سختی در مورد تعطیلی احتمالی دولت صحبت کرده‌است ، که او ظاهرا ً در کاپیتول هیل برای بحث در مورد آن صحبت کرده‌است ، چرا که چنین pushback های قوی از قانونگذاران در سوریه وجود دارد .
در نامه‌ای به آقای ترامپ ، آقای گراه‌ام و پنج سناتور دیگر ، از هر دو طرف ، از او درخواست کردند که در تصمیم خود تجدید نظر کند و هشدار داد که عقب‌نشینی بقایای دولت اسلامی و همچنین دولت اسد ، ایران و روسیه را جسور خواهد کرد.
متحدان آمریکایی به طور قابل‌توجهی در واکنش‌های آن‌ها خاموش بودند . نخست‌وزیر بنیامین نتانیاهو از اسرائیل آن را " البته ، یک تصمیم آمریکایی " خواند و گفت که دولت او پیامدهای آن را مطالعه خواهد کرد . اما تحلیلگران می‌گویند که عقب‌نشینی به تلاش‌های اسرائیل برای خنثی‌سازی تاثیر ایرانیان در سوریه کمک خواهد کرد .
با لیزا Lerer برای امور سیاسی امضا کنید .
بر روی افرادی که در حال شکل‌گیری مجدد سیاست ما هستند، توجه می‌شود . مکالمه‌ای با رای دهندگان در سراسر کشور . و یک دست راهنمایی از طریق چرخه اخبار بی‌پایان ، به شما می‌گوید که چیزی که واقعا ً نیاز دارید بدانید .
امضا
advertisement
ایهود باراک ، یکی از دوستان مستقر در اسرائیل در موسسه سیاست خاور نزدیک ، گفت : " این یک روز بد برای اسرائیل است . "


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.