سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

تبعیض در ارتش

۱۱۱ بازديد
تبعیض در ارتش
نویسنده سرمقاله
آه !
سه سال پس از مرگ " نپرس و نگو " , افراد تخمین زده‌شده از ارتش هنوز باید درباره خودشان دروغ بگویند تا جانشان را به خطر بیندازند . هنگامی که کنگره قانون را علیه مردان همجنس گرایان و لزبین ها که آشکارا در ارتش خدمت می‌کنند حذف کرد , پنتاگون این ممنوعیت را کاملا ً بی‌اساس بر مردم تغییر جنسیت داد .
او در مصاحبه‌ای با abc در مورد " این هفته " در روز یکشنبه اظهار داشت : " هر آمریکایی واجد شرایط که می‌خواهد به کشور ما خدمت کند باید فرصت داشته باشد که صلاحیت را داشته باشند و بتوانند این کار را انجام دهند . " بعد از همه , بر خلاف ممنوعیت آزادانه سربازان همجنس باز , قانون در مورد مردم تغییر جنسیت داده یک قاعده است . هیچ قانونی وجود ندارد که مانع از خدمت علنی آن‌ها شود .
او همچنین گفت که او برای بررسی سیاست " باز " است . او نگفت که آیا طرفدار لغو ممنوعیت است و چه زمانی - و چه زمانی - چنین بازنگری ممکن است رخ دهد . در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای آغاز وجود ندارد . روز دوشنبه او به خبرنگاران گفت که ترجیح می‌دهد بیشتر در مورد مساله یاد بگیرد تا یک بازبینی رسمی .
او در مصاحبه abc بهانه استاندارد این تبعیض را تکرار کرد - که مسایل پیچیده پزشکی و لجستیکی ممکن است مانع از خدمت افراد تغییر جنسیت داده در شرایط " خشن " شوند . این بهانه , به عنوان یک هیات از افسران و متخصصان سابق ارتش و کارشناسان مربوط به جنسیت و بهداشت , به نوبه خود در ماه مارس به پایان رسید .
تبلیغات
این هیات گفته‌است : " هیچ دلیل پزشکی جذابی برای ممنوع کردن خدمات نظامی تغییر جنسیت داده نشده وجود ندارد " و " حذف این ممنوعیت منافع نظامی متعددی را پیش می‌برد که شامل توانمندسازی فرماندهان برای مراقبت بهتر از اعضای سرویس می‌شود . " متن کامل این مقاله به زبان انگلیسی می‌باشد , لطفا ً برای مشاهده متن کامل این مقاله اینجا را کلیک کنید .
در مورد سربازان همجنس باز و لزبین , مساله این نیست که آیا افراد تغییر جنسیت داده می‌توانند در نیروهای مسلح خدمت کنند . نکته این است که آن‌ها - از جمله برآورد تقریبی آن‌ها که اکنون خدمت می‌کنند - باید هویت خود را پوشش دهند . برخی از آن‌ها از جستجوی درمان هورمونی و یا دیگر مراقبت‌های پزشکی , رنج کشیدن و به خطر انداختن سلامت جسمی و عاطفی خود خودداری می‌کنند .
برای چی ? هییت منصفه نوشت : " هیچ دلیل پزشکی وجود ندارد که فرض کنیم افراد تراجنسی برای انجام‌وظیفه نامناسب هستند . " مراقبت‌های پزشکی تغییر جنسیت داده نشده " متخصص یا مشکل تر از دیگر مراقبت‌های پزشکی پیچیده پزشکی است که به طور مداوم در مناطق جنگی ارائه می‌شود . در مورد جراحی تغییر جنسیت , هییت منصفه دریافت که برخی از جراحی‌های زیبایی که در تجهیزات پزشکی نظامی مجاز هستند , نیازمند زمان ترک مشابه و خطر جدی‌تر از عوارض بعد از عمل هستند .
حداقل سه کشور از جمله بریتانیا , استرالیا و اسرائیل , به ارتش تغییر جنسیت داده تغییر جنسیت داده و هیچ افت آشکاری در آمادگی ندارند . " جان مک گری گور " از نیروهای دفاعی استرالیا , مدیر سابق مرکز مطالعات جنگ زمینی , اکنون برای رئیس ستاد ارتش , که پیشنهاد او برای استعفا را نپذیرفت , در حالی که تصمیم گرفت تحت عمل جراحی قرار بگیرد , موافقت نکرد .
پرداختن به مسائلی مانند حریم خصوصی و مسکن علم راکت نیست . این اتفاق همیشه در محیط‌های کاری غیرنظامی رخ می‌دهد . با رهبری صحیح , شیوع عدم تحمل می‌تواند به حداقل برسد . اگر او هنوز سعی دارد تصمیم بگیرد , رئیس او , رئیس‌جمهور اوباما , می‌تواند آن را جبران کند . سوال این است که نیروهای مسلح چگونه می‌توانند به دنیای مدرن در این مساله بپیوندند , نه اینکه آیا آن‌ها باید . وقت بهانه لنگ است .منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.