سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

مثالی

۸۶ بازديد
به دنبال این باشید که به عنوان مثال ، " OPT " یا "OPT " را به دقت بررسی کنید و یا با آن تماس بگیرید .
سرهنگ Kolditz گفت : " در وست پوینت ، دانشجویان تشویق شده‌اند تا آزادانه به این موضوع بپردازند ، بنابراین در اینجا محدودیت کمتری نسبت به ارتش در مورد آنچه که اکنون یک قانون زمین است وجود دارد ."
اعضای این دانشکده گفتند که نظرات دانشجویان دانشگاه اغلب به اندازه سابقه شخصی شان به نظر نظامی شباهت پیدا کرده و آن‌هایی که از خانواده‌های مذهبی یا از مناطق روستایی بوده‌اند ، گاهی اوقات با این ایده که افراد همجنس گرا و همجنس گرا موافق باشند ، کم‌تر احساس راحتی می‌کنند .
یکی دیگر از عوامل ، اعضای هیات‌علمی گفتند ، این بود که بیشتر دانشجویان هنوز در واحدهای رزمی خدمت نکرده اند ، و بنابراین نگران چیزی هستند که انتظار دارند در محله‌های نزدیک از اعضای آزاد خدمات همجنسگرا انتظار چه چیزی را داشته باشند .
بیل Mynatt ، یک متخصص ارشد از شهر ناکسویل ، گفت : " با این حال ، تعدادی دانشجوی افسری با شانه بالا انداختن واکنش نشان دادند و گفت : " من واقعا ً فکر نمی‌کنم که این یک معامله بزرگ باشد .
Mynatt پرچ گفت که وقتی برخی از classmates این دیدگاه را ابراز کردند که سربازان علنا ً همجنس گرا آن‌ها را معذب می‌کنند ، ناگفته نماند که این ترس از آزار و اذیت جنسی است .
Mynatt پرچ مدار گفت : " کدام یک از آن‌ها در حال حاضر مخالف مقررات است . این برای یک سرباز همجنس باز و یک سرباز راست یک‌سان است ."
برخی دیگر کم‌تر مثبت بودند " اگر رئیس‌جمهور اوباما بگوید ، " بیایید از شر این سیاست خلاص شویم ، " من فکر می‌کنم که ما حق انتخاب نداریم . Buensuceso Cadet، این سیاست ، گفت : " این سیاست " برای حفاظت از همجنس بازان و لزبین ها از ارتش انجام شد ."
- گرگ استونر - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - وی گفت : " زمانی که این سیاست تصویب شد ، ممکن است تفاوتی میان واحدها وجود داشته باشد، اما اگر درست انجام شود ، من مشکلی با آن نخواهم داشت ."
Nathaniel فرانک ، نویسنده " آتش Unfriendly : چگونه سازمان ملل متحد ، ارتش را تضعیف کرده و آمریکا را تضعیف می‌کند " ، در حالی که نظر نظامی اهمیت دارد ، وی گفت : " اگر ما باید به عراق حمله کنیم ، تصمیم می‌گیریم که آیا اعضای سرویس سیاه باید با افراد سفید خدمت کنند و یا اگر زنان در مبارزه مورد نیاز هستند " ، گفت : " آیا می‌توانید با افرادی که متفاوت از شما هستند کار کنید ؟ "
سرهنگ Kolditz در حالی که سعی داشت نظرات شخصی خود را ارائه دهد ، گفت : " این چیزی است که باید حل شود و امیدوارم به زودی حل شود ."
ژنرال فانک پس از خوش‌آمد گویی به رئیس ستاد مشترک ارتش در پکن در August.Cred itCreditVideo از آرشیو AP استقبال کرد .
با این حال ، به نظر می‌رسد که فنگ ، به دلایلی که کاملا ً مشخص نیست گرفتار آقای Xi شده‌است . دو مقام سابق در پکن گفتند که او به اتهام سو استفاده از سو استفاده از دفتر تحت بازجویی قرار گرفته‌است و گزارش‌ها حاکی از آن است که گزارش‌ها حاکی از آن هستند که اولین بار در چندین شبکه خبری خارج از کشور ظاهر شده‌است . هر دوی این افراد با ترس از اینکه به بحث در مورد مسائل داخلی ادامه دهند ، با این شرط که نخواستند نامشان فاش شود ، صحبت کردند . یکی از آن‌ها گفت که ژنرال ژانگ ۶۶ ساله نیز تحت بازجویی است .
آن‌ها اولین فرماندهانی نیستند که تحت فشار آقای Xi پاک‌سازی شدند . ده‌ها تن از افسران عالی‌رتبه ، از جمله دو فرمانده عالیرتبه که تا به حال برای فساد در چین مدرن سرنگون شده‌اند ، محاکمه شده‌اند : گیو میمی و ژو Caihou ، دو معاون پیشین کمیسیون مرکزی ارتش ، کمیته حزبی که فرماندهی نیروهای مسلح چین را بر عهده دارد .
چیزی را که نیاز دارید بدانید تا روز خود را در آمریکا ، کانادا و آمریکا شروع کنید ، به inbox تان تحویل دهید .


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.