دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

مصاحبه تلفنی

۱۰۵ بازديد
او در مصاحبه تلفنی اخیرش از خانه‌اش در دالاس گفت : " من هرگز فکر نمی‌کردم که این بزرگ باشد یا این یک میهمانی بزرگ باشد . و تو اولین کسی هستی که من خوانده‌ام ."
Newsletter UpContinue UpContinue را برای خواندن داستان اصلی
بررسی کتاب
اولین کسانی باشید که بررسی ، اخبار و مشخصه‌های در مجله نیویورک‌تایمز را ببینید .
نشانی پست الکترونیکی خود را وارد کنید
بالا بردن
شما موافقت می‌کنید که به روز رسانی گاهی و پیشنهادها خاص برای محصولات و خدمات Times's نیویورک را دریافت کنید .
به دنبال این باشید که به عنوان مثال ، " OPT " یا "OPT " را به دقت بررسی کنید و یا با آن تماس بگیرید .
این کتاب به مدت ۱۰ هفته در نیویورک‌تایمز نوشته شده‌است و به نقطه شماره ۱ می‌رسد . sharyn Rosenblum ، یکی از سخنگویان ویلیام Morrow ، گفت که نسخه‌های ۴۱۹، ۰۰۰ در چاپ وجود دارد .
پیتر هوبارد که " Sniper آمریکایی " را ویرایش می‌کرد گفت که او مصمم است آن را برای خواننده مورد توجه عمومی ، نوع شخصی که یک فیلم پرفروش بزرگ را انتخاب می‌کند منتشر کند . او گفت : " من نمی‌خواستم که این فیلم به عنوان یک کتاب ژانر نظامی شناخته شود .
لوییس برک ، ناشر کتاب‌های گالری ، گفت که محبوبیت اخیر خاطرات نظامی - تم ، یادآور اواخر دهه ۱۹۷۰ و اوایل دهه ۸۰ است ، زمانی که کتاب‌های مشابهی پس از جنگ ویتنام به چاپ رسیدند . او گفت که اما کتاب‌های جدیدتر درخواستی ویژه برای خوانندگان جوان دارند که زندگی آن‌ها پر از گزارش‌های خبری جنگ در خاور میانه شده‌است .
او گفت : " اکنون یک نسل کامل از خوانندگان وجود دارند که با ارتش بزرگ شده‌اند و به ویژه SEAL از قهرمانان زندگی بزرگ‌تر هستند ."
سارا براون ، خریدار در حال تغییر هندز در Tempe ، Ariz . این کتاب‌ها برای خوانندگانی جذاب بودند که می‌خواستند در مورد جنگ با یک چرخش مثبت مطالعه کنند .
او گفت : " شما از این سربازان ممتاز تحسین می‌کنید و آن‌ها کاره‌ای قهرمانانه انجام می‌دهند و شما مجبور نیستید در مورد جنگ صحبت کنید . چند کتاب در مورد این که ما نباید آنجا باشیم یا اینکه چطور به آنجا رسیده‌ایم ، یا تاریخ طالبان ؟ "
خوانندگان نیز به روشنی این حساب‌ها کشیده شده‌اند ، که بسیاری از آن‌ها به خاطر خطرات و فجایع جنگ احساس زنده بودن می‌کنند . او می‌نویسد : " در صفحات آغازین " Sniper آمریکایی " آقای (کایل ) یک حادثه دردناک را در عراق توصیف می‌کند ، زمانی که یک زن را با یک نارنجک که قصد کشتن تفنگداران دریایی را داشت ، شلیک کرد و گفت : " این وظیفه من بود که شلیک کنم و من هم از آن پشیمان نیستم . من فقط داشتم مطمئن می‌شدم که او هیچ یک از تفنگداران دریایی را باخود نبرده است ."
الین Petrocelli ، صاحب دو فروشگاه در منطقه خلیج سانفرانسیسکو ، گفت که او نگران فروش موفق برخی از کتاب‌های جنگ ، ناشران را به صف کردن موجی از عناوین مشابه تبدیل می‌کند که درخواست آن‌ها را کم‌رنگ می‌کند ، چیزی که در گذشته با " کد داوینچی " و دیگر کتاب‌های ژانر مشهور اتفاق افتاد .
خانم Petrocelli در ایمیلی گفت : " وقتی یک اقدام قهرمانانه دیگری وجود دارد ، برای کتاب‌های بیشتری وجود خواهد داشت و فروش هم ادامه خواهد یافت . وقتی این اتفاق می‌افتد ، مشتریان دور می‌شوند ."
ارتش از نظر اخلاقی موظف است از بدرفتاری با زنان در رده‌های خود جلوگیری کند، اما این تغییر تا زمانی صورت نخواهد گرفت که از رهبری بالا به پایین اجرا شود . این کار خیلی بزرگ و مهم است که برای چند مرد خوب باقی بماند .


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.