دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

نظرسنجی ها

۱۰۷ بازديد
نظرسنجی‌ها در حال حاضر نشان می‌دهند که اکثر آمریکایی‌ها از خدمت آزادانه همجنس گرا حمایت می‌کنند - اکثریت آن‌ها در سال ۱۹۹۳ نبودند - اما تحقیقات گسترده‌ای درباره ۱.۴ میلیون عضو خدمات فعال در حال حاضر وجود نداشته است . سرشماری سال ۲۰۰۸ توسط تایمز نظامی عمدتا ً جمهوری خواهان و عمدتا ً مسن‌تر نشان داد که ۵۸ درصد مخالف تلاش برای لغو سیاست هستند ؛ در سال ۲۰۰۶ ، نظرسنجی توسط Zogby بین‌المللی ۵۴۵ عراق و کهنه سربازان افغانستان نشان داد که سه چهارم در اطراف اعضای سرویس‌های همجنس گرا راحت هستند .
او هفته گذشته به خبرنگاران گفت : " برای اینکه احساسات واقعی مردم در مورد آن را درک کنیم ، شما باید تقریبا ً یک مکالمه خصوصی داشته باشید . من فکر می‌کنم برای مردم بسیار دشوار است که در این باره با همتایان خود صحبت کنند ."
ژنرال جیمز تی . کانوی ، فرمانده سپاه تفنگداران دریایی، بیش از ۸۰ نفر از ژنرال‌های خود را در مورد این که وزارت دفاع به شدت باید سیاست را به چالش بکشد ، مورد نظرسنجی قرار داده‌است . سایر مقامات پنتاگون در حال بررسی این موضوع هستند که ارتش بریتانیا ، کانادا و استرالیا ممنوعیت‌های خود را در مورد خدمات کاملا ً همجنس گرا برداشته اند .
Newsletter UpContinue UpContinue را برای خواندن داستان اصلی
جلسه توجیهی صبح
برخی از اعضای کنگره سعی کرده‌اند به مهاجرانی که در ارتش ما خدمت کرده‌اند کمک کنند . در سال ۲۰۰۸ ، نام سرجوخه لاورن Gutierrez به عنوان یک لایحه دو حزبی استفاده شد که می‌توانست حمایت‌های بیشتری را برای سربازان قدیمی نیروهای مسلح فراهم کند . این لایحه در مجلس درگذشت . مایک Pence ، که در آن زمان نماینده ایندیانا بود ، حامی مالی بود .
هم سنا و هم کمیته خدمات مسلح مجلس باید تلاش‌های خود برای حفاظت از نیروهای مهاجر را مجدداً آغاز کنند . این افراد همچنین باید شروع به تحقیق در مورد تخلیه خودسرانه و دمدمی نیروهای تازه‌استخدام شده کنند .
رهبری نظامی ارتش باید برای هرگونه نقض ناحق این حقوق سربازان در نظر گرفته شود . و اعضای خدمات مهاجرتی سزاوار حمایت از یک مسیر برای اعطای تابعیت که در قانون فدرال تدوین می‌شود و نه سیاست داخلی نامطمئن .
هفتاد سال بعد از دستور ترومن ، ارتش یک موسسه ناقص و در حال تحول باقی می‌ماند . کنگره نباید اجازه دهد که به یک چماق nativist دیگر در مقابل مهاجران تبدیل شود .
او می‌نویسد : " برخی ممکن است سلاح سنتی یک سرباز را انتخاب کنند ؛ برخی ممکن است جاده‌ها را آموزش دهند یا بسازند ؛ برخی ممکن است برای محافظت از سیستم‌های آسیب‌پذیر یک کد کامپیوتری بنویسند ."
دوباره ، این یک nonstarter سیاسی در سال ۲۰۱۶ است . اما ممکن است او روی چیزی باشد . توسعه ارتش برای F.D.R. ( و جهان ) کار می‌کرد . چرا نه ؟
، Jinping ، رئیس‌جمهور چین ، عنوان جدید را به دست آورد : فرمانده در رئیس
نویسنده: آستین Ramzy
۲۱ آوریل ۲۰۱۶
رئیس‌جمهور Xi Jinping ، در مرکز فرماندهی مبارزه مشترک کمیسیون نظامی مرکزی در پکن در روز چهارشنبه .
CreditCreditCCTV ، از طریق آسوشیتد پرس
هنگ‌کنگ - براساس گزارش‌های خبری دولت ، A Jinping رئیس‌جمهور وقت روز چهارشنبه در مرکز فرماندهی مبارزه مشترک کمیسیون مرکزی ارتش چین ظاهر شد و از افسران خواست تا یک سیستم فرماندهی ایجاد کنند که " قادر به برنده شدن جنگ " بود .
آقای Xi ، که دبیر کل حزب کمونیست چین است ، رئیس کمیسیون مرکزی ارتش است که نیروهای مسلح کشور را اداره می‌کند. پس از دیدارش از روز چهارشنبه ، عنوان جدیدی در رسانه‌های خبری دولت و حزب اعلام شد : فرمانده ستاد مشترک نبرد .
اگرچه پیشینیان مانند هو جینتائو مسئولیت‌های عملیاتی را به سربازان حرفه‌ای محول کردند ، این عنوان جدید نشان‌دهنده تمایل آقای Xi به داشتن نقش مستقیم تری است .
او گفت : " بسیار ساده ، این نمادی از فرماندهی نهایی و کنترل نیروهای مسلح است ."منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.