سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

وحشی

۱۰۴ بازديد
چین می‌گوید حق حیات وحش و جزایر کوچک نیز در برونئی ، مالزی ، تایوان و ویتنام و نیز آنچه فیلیپین می‌گوید منطقه اقتصادی انحصاری آن است . پکن بر حق خود به این مناطق از طریق بازپس گرفتن زمین و ساختن جزایر مصنوعی مجهز به تاسیسات نظامی تاکید کرده‌است .
فیلیپین به دنبال داوری بین‌المللی در این مناقشه بوده‌است که می‌تواند به زودی یک تصمیم بگیرد . " لو Kang " ، سخنگوی وزارت امور خارجه ، روز سه‌شنبه گفت ، اما چین ادعاهای " حق مسلم حاکمیت " بر این قلمرو را رد می‌کند و داوری را به عنوان " یک تحریک سیاسی در پوشش قانون " رد می‌کند .
Editors
ایالات‌متحده ۸ میلیارد دلار برای نیروی هوایی افغانستان اختصاص داد . هنوز Struggling .
the را فراموش کنید ، این کشور یا Bust است.
همانند دریاهای گرم و گالاپاگوس ، جزایر گالاپاگوس یک تست تکاملی تکاملی را شکل می‌دهند .
چیزی که چین در دریای جنوب چین ایجاد کرده‌است
چین با تب آلوده به صخره‌های مرجانی در دریای جنوب چین تبدیل‌شده و هفت جزیره جدید را در منطقه ایجاد کرده و تنش‌های ژئوپلیتیکی را در بر گرفته‌است.
۲۹ فوریه ۲۰۱۶
توافق با ایالات‌متحده ، که دادگاه عالی فیلیپین در ماه ژانویه تصویب شد، به ایالات‌متحده اجازه ساخت و راه‌اندازی تاسیسات پنج پایگاه نظامی فیلیپین حداقل ۱۰ سال را می‌دهد . این قرارداد شامل بزرگ‌ترین پایگاه نظامی کشور و چهار پایگاه هوایی از جمله یکی در جزیره غربی of است که ۲۷۰ مایل در امتداد یک طرف دریای جنوب چین قرار دارد .
ویتنام که اخیرا ً به دنبال روابط نزدیک‌تر با ایالات‌متحده بوده‌است ، با عصبانیت به تصمیم چین برای فرود هواپیماهای غیرنظامی در این جزایر اعتراض کرد . ماه گذشته سنگاپور با اجازه دادن به ایالات‌متحده برای استقرار هواپیماهای جاسوسی برای گشت زنی در دریای جنوب چین از پایگاه‌های هوایی خود موافقت کرد .
بانی اس . می‌گوید : " آنچه که چینی‌ها باید درک کنند این است که همسایگان آن روز به روز بیشتر در مورد تهدید چین نگران می‌شوند . " گلاسر ، مشاور ارشد آسیا در مرکز مطالعات استراتژیک و بین‌المللی در واشنگتن ، در ایمیلی نوشت : " به نظر می‌رسد که چین در حال بازی با این بازی طولانی است و انتظار دارد که همسایگان آن سرانجام با منافع چین همخوانی داشته باشند ."
توافق‌نامه دفاعی با فیلیپین که اولین بار در سال ۲۰۱۴ به آن رسید ، نزدیک به دو سال است که در چالش‌های قانونی و سیستم قضایی تنبل گرفتار شده‌است و مانع از تغییر گسترده منابع نظامی رئیس‌جمهور اوباما به آسیا می‌شود .
رهبران فیلیپین روز سه‌شنبه از تصمیم دادگاه عالی تقدیر کردند . سانی Coloma ، سخنگوی رئیس‌جمهور Benigno س . Aquino سوم گفت که این قرارداد اجازه جهش نسلی در توانایی‌های دفاعی فیلیپین را می‌دهد که یکی از ضعیف‌ترین ارتش در آسیا است .
سناتور آنتونیو اف . Trillanes IV ، رئیس کمیته دفاع ملی و امنیت ، گفت که حضور قوی‌تر آمریکا به فیلیپین اجازه خواهد داد تا خود را از پیشرفت چین حفظ کند . او در یک مصاحبه تلفنی گفت : " این کشور دیگر نمی‌تواند در این بخش از جهان تنها باشد ."
سفارت ایالات‌متحده در مانیل گفت که این معامله به تقویت تلاش‌های انسان‌دوستانه و نظامی کمک خواهد کرد .
کمپین مبارزه با فساد که در کنار سازمان دهی مجدد ارتش رخ داده‌است و به افزایش هزینه‌های نظامی ادامه می‌دهد .
وزیر امور خارجه چین در مورد تصمیم دادگاه اظهار نظر نکرد . این کشور ایالات‌متحده را به غیر ضروری بودن منطقه متهم کرده و تهدید کرده‌است که صلح را مختل خواهد کرد .منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.