دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

پانبخ

۹۲ بازديد
Xi Jinping Presses نظامی ، و دو ژنرال Disappear
رئیس‌جمهور Xi Jinping از چین و ژنرال فنگ Fenghui در ماه اوت در تالار بزرگ مردم در پکن . ظاهرا ً آقای فانک پس از این که این عکس را گرفته بودند به زودی پاک‌سازی شد .
اعتبار
عکس از اندی وانگ
تصویر
رئیس‌جمهور Xi Jinping از چین و ژنرال فنگ Fenghui در ماه اوت در تالار بزرگ مردم در پکن . بلافاصله پس از این که این عکس توسط اندی وانگ منتشر شد ، ژنرال فنگ به زودی پاک‌سازی شد .
نویسنده : کریس باکلی و استیون لی میرز
۱۱ اکتبر ۲۰۱۷
۲۸ م
阅读简体中文版閱讀繁體中文版
پکن - او یکی از برجسته‌ترین فرماندهان چین بود و امید به افزایش بیشتر داشت . بنابراین هنگامی که ژنرال (فنگ Fenghui ) از دید عمومی ناپدید شد ، هشداری آشکار به رهبران ارشد ارتش آزادی‌بخش خلق ( Xi Jinping ) فرستاد : رئیس‌جمهور Xi Jinping در حال حاضر در حال تکان دادن صفوف آن‌ها نیست .
ژنرال فنگ ، رئیس اداره ستاد مشترک ارتش ، تنها رهبر نظامی نبود که پیش از کنگره حزب کمونیست هفته آینده سقوط کند . ژنرال ژانگ یانگ ، مدیر بخش سیاسی ارتش ، نیز از نظر ناپدید شد . نام آن‌ها بیش از یک ماه در رسانه‌های خبری چین منتشر نشده است ، زمانی که جانشینان آن‌ها بدون هیاهوی اعلام شدند .
حذف این دو فرمانده آخرین گام از سوی آقای Xi برای تقویت تسلط خود بر ارتش ، ستونی از قدرت حزب کمونیست بود . در آستانه کنگره این حزب که دومین دوره پنج ساله خود را به عنوان رهبر ملت آغاز خواهد کرد ، به نظر می‌رسد که او باید کنترل بیشتری برای بازسازی نیروهای مسلح کشور به قدرت ایستادگی جهانی چین اعمال کند .
با هماهنگی ضعیف بین شاخه‌های نیروهای مسلح و حرکت پا از افسران ارشد مواجه شده‌است که مواضع آن‌ها تهدید شده‌است .
تبلیغ
تیموتی R می‌گوید : " حذف این رهبران ارشد ، ژنرال‌های ارشد مسن و admirals ، بخشی از یک حرکت وسیع‌تر برای ترویج و پیشرفت افسران جوان‌تر و more است . " هیث ، یک متخصص در ارتش چین در شرکت RAND ، گفت: " تعداد بسیار زیادی از برنج ارشد در the وجود دارد ؛ این تعداد زیاد است و تعداد زیادی از این افراد شغل خود را از دست می‌دهند ."
از زمان رسیدن به قدرت در سال ۲۰۱۲ ، آقای Xi از سختگیری در زمینه فساد برای پاک کردن فرماندهان به عنوان خیانت یا خیانت استفاده کرده‌است . این حرکت به آقای Xi داده شده‌است ، که پدرش یک شخصیت مهم در ارتش انقلابی چین بود ، درجه‌ای از قدرت بر ارتش آزادی‌بخش خلق چین که از رهبران غیر نظامی پیشین دوری کرده بود .
Tai مینگ Cheung ، استاد دانشگاه کالیفرنیا ، سن دیگو که مطالعات نیروهای دفاعی چین را مورد مطالعه قرار داده‌است ، گفت : " آقای Xi قادر بوده‌است کنترل سیاسی ارتش را تا حدی کنترل کند که از آنچه مائو و دنگ انجام داده‌اند فراتر رود .
ناپدید شدن ناگهانی دو ژنرال قبل از کنگره ، مشخص کرد که آقای Xi تا چه حد خواهان اقدام است . او اکنون آماده تحکیم کنترل خود با نصب گروهی جدید از رهبران نظامی و نظامی وفادار به او و دیدگاه او برای ارتش چین است .
Editors
چگونه یک Crackdown در MS - ۱۳ از دانش آموزان دبیرستان بی‌گناه شناخته شد
فصل Memorial Sloan مموریال of Turmoil
در ۱۲ دقیقه همه چیز اشتباه شد .


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.