سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

ارتش میانمار

۱۲۱ بازديد
فشار دادن به ارتش میانمار
هیات تحریریه
۱۸ سپتامبر ۲۰۱۷
یک سال پیش ، هنگامی که رئیس‌جمهور باراک اوباما اعلام کرد ، با توجه به پیشرفت میانمار در مورد دموکراسی ، ایالات‌متحده در حال حذف تحریم‌های باقی مانده بر روی ارتش میانمار است ، آن‌ها گفتند که انتقال دموکراتیک کشور ناتمام بود ، آن‌ها گفتند ، ارتش قدرت زیادی را حفظ کرده و سابقه آن در زمینه حقوق بشر غم‌انگیز بود .
Rohingya پناهنده در طرف بنگلادش رودخانه Naf میانمار را بعد از عبور از نزدیک Palong Khali در بنگلادش ، از بنگلادش جدا کردند .
اعتبار
آدام دین برای نیویورک‌تایمز
تصویر
Rohingya پناهنده در طرف مقابل رود Naf میانمار را بعد از عبور از نزدیک Palong Khali ، Bangladesh.Cred itAdam برای نیویورک‌تایمز ، از بنگلادش جدا کردند .
اکنون به نحو اسف باری واضح است که این نگرانی‌ها به خوبی تاسیس شده‌است . سرکوب وحشیانه ارتش میانمار در برابر اقلیت Rohingya مسلمان در ایالت Rakhine باعث شده‌است تا حداقل ۴۰۰، ۰۰۰ نفر در چند هفته گذشته به بنگلادش فرار کنند . در روز ۱۱ سپتامبر ، رئیس حقوق بشر سازمان ملل ، زید Ra ، میانمار را متهم به انجام " یک نمونه درسی از پاک‌سازی قومی " علیه the کرد .
مقصر زیادی در رهبر میانمار ، فعال دموکراسی و برنده جایزه صلح نوبل ، " آنگ سان سو کی " ، وجود دارد . این امر توجیه شده‌است : به جای محکوم کردن سرکوب نظامی ، او شکایت کرده‌است که گزارش‌ها پاک‌سازی قومی " کوه یخی بسیار زیادی از اطلاعات نادرست " هستند ، با این حال خانم آنگ سان سو کی ، هیچ کنترل مستقیمی بر ارتش ندارد . فردی که مسئول پاک‌سازی قومی of است و قدرت متوقف‌کردن آن را دارد ، ژنرال مین Aung Hlaing ، فرمانده‌کل است .
روز دوشنبه ، کاخ سفید بیانیه‌ای در مورد " جابجایی عظیم و victimization " مردم در ایالت Rakhine صادر کرد و از مقامات میانمار برای " احترام به قانون ، توقف خشونت " و قرار دادن توصیه‌های کمیسیون به ریاست دبیر کل سازمان ملل متحد، کوفی عنان ، خواست تا دلایل ریشه‌ای مشکلات Rohingya از جمله انکار شهروندی برای آن‌ها را مطرح کند . روز سه‌شنبه ، پارلمان اروپا قطعنامه محکومیت این وضعیت را تصویب کرد و روز چهارشنبه ، شورای امنیت سازمان ملل خواستار " گام‌های فوری برای پایان دادن به خشونت در Rakhine " شد .
تبلیغ
آن‌ها از این کلمات استقبال می‌کنند ، اما هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که ژنرال "مین Aung Hlaing" به آنچه جهان فکر می‌کند توجه کند . تنها چیزی که ممکن است توجه او را جلب کند چیزی است که ارتش را وادار به قبول یک معیار دموکراسی در میانمار کرد: تحریم‌های اقتصادی .
با این حال ، با پشتیبانی چین از ارتش میانمار ، شانس کمی برای تصویب تحریم‌های جدید وجود دارد . با این حال ، هیچ چیزی وجود ندارد که ایالات‌متحده را از عمل به تنهایی متوقف کند . اعلام روز سه‌شنبه جان مک کین ، سناتور جان مک کین مبنی بر توقف برنامه‌ریزی برای گسترش روابط نظامی با میانمار گامی است در مسیر درست . سنا می‌تواند بیشتر ادامه دهد و به منظور بازگرداندن تحریم‌ها علیه ارتش میانمار ادامه دهد مگر اینکه کشتار متوقف شود، بازرسان سازمان ملل اجازه دهند تا در آنجا کار خود را انجام دهند و the به طور ایمن به خانه‌های خود به عنوان شهروندان پر از میانمار بازگردانده می‌شوند .
تیم Hsia اولین سربازی بود که در وبلاگ جنگ جهانی شرکت کرد . فارغ‌التحصیل سال ۲۰۰۴ از وست پوینت و کاپیتان سابق پیاده‌نظام ارتش ، او اکنون در حال مطالعه قانون در دانشگاه استنفورد است و یک مربی R.O.T.C. در دانشگاه سانتا کلارا است که آموزش دانشجویان دانشگاه استنفورد را آموزش می‌دهد . نظراتی که در این وبلاگ بیان شد ، نظرات نویسنده است و منعکس‌کننده سیاست رسمی یا موضع وزارت ارتش ، وزارت دفاع یا دولت ایالات‌متحده نیست .منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.