سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

جنگ ویتنام

۱۰۲ بازديد
" تعداد من خیلی باور نکردنی بود و این تعداد بسیار بالایی بود . به هر حال , من هرگز مجبور نبودم این کار را انجام دهم , اما احساس می‌کردم که در ارتش بودم , چون با آن مردم رفتار می‌کردم .
نویسنده از شنیدن این حرف یکه خورد . او نوشت : " بسیاری از فارغ التحصیلان آکادمی " مدرسه نظامی را با خدمت ارتش واقعی مقایسه می‌کنند " . اما این ادعا با آنچه که ترامپ اغلب بیان می‌کند , سازگار است . "
ترامپ در طول مصاحبه برای این کتاب , یک کفش برای نشان دادن علت تعویق پزشکی خود برداشت . او گفت : " مهمیزهای پاشنه روی هر دو پا . "
در جنگ ویتنام , او جنگ را یک اشتباه خواند . "
آقای ترامپ از پنج سال خود در آکادمی نظامی لذت می‌برد و از نام‌نویسی در حال تحلیل این مدارس ابراز تاسف می‌کرد .
ترامپ پس از جنگ ویتنام , همه آن آکادمی‌های نظامی زمین را از دست دادند , زیرا مردم واقعا ً ارتش را شکست دادند . " آن‌ها بچه‌های خود را به مدرسه نظامی می‌فرستادند . این یک چیز کاملا ً متفاوت بود , اما در آن روزها - " من فارغ‌التحصیل شدم - این چیز بسیار خوبی بود و این یک روش واقعی زندگی در آکادمی نظامی بود . "
شهرت ترامپ برای خویشتن‌داری به خوبی شناخته شده‌است . اما در عین حال زندگینامه‌نویس او یافته‌است که جوانمردی غیر منتظره‌ای را نشان داده‌است .
تبلیغات
زمانی که همسر راننده یک بچه داشت , مایکل ترامپ آن‌ها را با صندلی اتومبیل که به بیمارستان آورده شده‌بود , غافلگیر کرد . وقتی یکی از طرفداران قدیمی " شاگرد " از توسعه‌دهنده خواسته بود که عبارت " شما " را بر روی مجموعه نشان دهد , به پسر یک چک به مبلغ چند هزار دلار داد و گفت : " وقت زندگی را بگذرانید . "
" ترامپ ترامپ یک کارخانه واقعی " ای نا " بر روی زمین قرار دارد . اما " هیچ وقت کافی نیست " سنگ‌های قدیمی که ممکن است به تاریخ از بین بروند .
او در تبلیغ خود گفت : " این نمایش " ترامپ است " و در همه جا به فروش می‌رسد . "
او در مورد احساس برتری گفت : " برای اکثر موارد , شما می‌توانید به مردم احترام بگذارید چون بیشتر مردم شایسته احترام نیستند . "
شاید برجسته‌ترین بیانیه او در مورد فضیلت در زمان خود صدق می‌کند . ترامپ به نفع آن نیست .
ترامپ یک‌بار به تایم گفت : " وقتی شروع به مطالعه عمیق خود می‌کنید , چیزهایی را می‌بینید که شاید نمی‌خواهید ببینید . " او ادامه داد : " و اگر شعر و دلیل وجود دارد , مردم می‌توانند شما را تشخیص دهند و زمانی که بتوانند شما را تشخیص دهند , شما دچار مشکل بزرگی می‌شوید . "
چه کسی پیروز انتخابات ریاست‌جمهوری است ?
تاریخ نشان می‌دهد که نامزد احتمالی هر حزب در یکی از دو یا سه موقعیت در یکی از دو یا سه موقعیت قرار خواهد گرفت .
ای .
اما همانطور که ترامپ به دنبال آن است که فرمانده شود , شعاری که امیدوار است دوباره آمریکا را بزرگ کند , " اظهارات او درباره ارتش احتمالا ً بیش‌ترین توجه را جلب می‌کند .
براساس این کتاب , آقای ترامپ پس از سال‌ها رفتار خشن و سرکش در باغ‌های کی کیو , در آکادمی نظامی نیویورک شرکت کرد . ترامپ یک‌بار یادآوری کرد که دادن یک معلم در باغ‌های کی کیو به دلیل اینکه من فکر نمی‌کردم چیزی در مورد موسیقی بداند . "
تبلیغات
او به آکادمی نظامی رسید - که در آن در حال حاضر شهریه برای کلاس هشتم برای کلاس هشتم است و برای دبیرستان باقی می‌ماند . مانند همه دانشجویان دانشگاه در کورنوال - در هادسون , لباس نظامی به تن داشت و در تمرینات راهپیمایی شرکت می‌کرد و انتظار می‌رفت که با سلسله‌مراتب تحمیل‌شده توسط مربیان مطابقت داشته باشد . ترامپ با وجود اینکه در جنگ ویتنام نشسته بود, به دنبال آن بود که به دنبال آن , تعداد زیادی از افراد در قرعه‌کشی برنده شدند .منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.