دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸

فینکنشتاین

۹۶ بازديد
دیوید فینکلشتاین ، معاون رئیس CNA ، که یک سازمان در آرلینگتون است ، گفت که این کاهش اغلب از نیروهای زمینی ، با منابع بیشتر به نیروی دریایی ، نیروی هوایی و نیروی هوایی دوم ، شامل کلاهک‌های هسته‌ای می‌شود . که در تجزیه و تحلیل نظامی تخصص دارد .
ژو Guangyu ، ژنرال بازنشسته چینی بازنشسته ، درباره اعلام Mr. در یک مصاحبه تلفنی اظهار داشت : " این تصمیم انتظار می‌رفت که " مدرن‌سازی سلاح و تجهیزات کاهش تعداد پرسنل را تشویق کند ."
اعضای گروه کر نظامی در میدان تیانانمن در روز سه‌شنبه . هدف رسمی این مراسم بزرگداشت ۷۰ سال از پایان جنگ جهانی دوم بود .
اعتبار
دمیر Sagolj / رویترز
تصویر
اعضای گروه کر نظامی در میدان تیانانمن در روز سه‌شنبه . هدف رسمی این مراسم بزرگداشت ۷۰ سال از پایان جنگ جهانی II.Cred itDamir / رویترز بود .
فرقی نمی‌کند که آقای Xi بتواند در مورد کاهش تعداد سربازان جدید برای تغییر نحوه عملکرد ارتش چین ، شهامت سیاسی او را آزمایش کند یا نه . برنامه او برای بازسازی و تجدید نیروی نظامی بخشی از یک برنامه بلند پروازانه است که در سال ۲۰۱۳ اعلام شد و شامل بازبینی اقتصاد نیز می‌شود . از آن زمان تا کنون ، دولت تغییراتی را وضع کرده‌است ، اما بسیاری از ناظران می‌گویند که حرکات آن‌ها اغلب مردد و مبهم بوده‌است ، اما با وعده‌های جسورانه آقای Xi همخوانی ندارد .
رئیس‌جمهور ولادیمیر پنجم . " پوتین " از روسیه در صدر فهرست شرکت کنندگان خارجی قرار داشت و حضار در جایگاه تماشاچیان زمانی که وی در تلویزیون در میدان ظاهر شد ، با صدای بلند به هم دست زدند . رئیس‌جمهور سودان ، عمر البشیر ، تحت تعقیب دادگاه جنایی بین‌الملل در مورد اتهامات نسل‌کشی ، برجسته‌ترین رهبر آفریقایی در جایگاه بود . آقای Xi روز سه‌شنبه به عنوان " دوست قدیمی مردم چین " از او استقبال کرد .
اگرچه پکن کشورهای اروپای غربی را تحت فشار قرار داده بود تا مقامات سطح بالا را اعزام کند، اما تعداد کمی از آن‌ها قول دادند که این کار را بکنند . ایالات‌متحده سفیر خود را به چین ، ماکس Baucus فرستاد .
برای مشتاقان نظامی در چین و بسیاری از ناظران در خارج از کشور ، نمایش تسلیحات مهم‌ترین بخش این رژه بود . دنیس J گفت : " ارتش آزادی‌بخش خلق ، که براساس آمار رسمی ، امسال ۱۰ درصد رشد داشته‌است، این رژه را یک مکان استراتژیک برای " نمایش یک ارتش توانا و نشان دادن اراده استفاده از آن " می‌داند . Blasko ، وابسته سابق ارتش ایالات‌متحده در پکن و مولف کتاب در ارتش چین .
برای ( Xi ) ، درست به همان اندازه که نمایش سخت‌افزار ، نوری است که ممکن است با فرماندهی شخصی خود تطبیق کند . بخش بزرگی از شهرت او به عنوان یک رهبر قوی بر این حقیقت استوار است که او پس از تصدی پست ریاست‌جمهوری در سال ۲۰۱۲ ، به ویژه کنترل ارتش ، قدرت را به دست آورد . آقای Xi بلافاصله نقش رئیس کمیسیون مرکزی ارتش را برعهده گرفت که بر ارتش ، از سوی هو جینتائو ، نظارت می‌کند و سپس به سرعت به سوی پاک‌سازی ژنرال‌های ارشد در یک حرکت گسترده مبارزه با فساد مبارزه می‌کند .
آقای Xi خود را به عنوان نجات‌دهنده ارتش معرفی کرده‌است و می‌گوید که فساد باید برای ارتش ریشه‌کن شود و آماده مبارزه باشد و او هم پایه خود را با ارتقا افسران در ستاد کل تقویت کرده‌است .
ژانگ تونگ ، یک تاریخ‌دان ، که پدرش در دوران حکومت کمونیستی پیشین وزیر بود ، گفت : " Xi به شدت می‌خواهد تصویری از آخرین فرمانده نظامی از زمان مایو تسه تونگ و دنگ Xiaoping ، بسازد . من معتقدم که این رژه بیشتر برای سیاست‌های داخلی است ، زیرا او می‌خواهد قدرت خود را در ارتش به اثبات برساند ."


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.