سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

کارولینای جنوبی

۸۶ بازديد
قاضی کارولینای جنوبی کتابی درباره a ، غول Unsung حقوق مدنی را منتشر کرد .
قاضی فدرال ریچارد Gergel از کارولینای جنوبی با تصویری از قاضی جی . Waties پشت سر او ایستاده بودند.
اعتبار
کیت تورنتن برای نیویورک‌تایمز
تصویر
قاضی فدرال ریچارد Gergel از کارولینای جنوبی با تصویری از قاضی جی . Waties Waring در پشت‌پرده him.Cred itCreditKate برای نیویورک‌تایمز
نویسنده : رالف Blumenthal
۱۹ ژانویه ۲۰۱۹
هنگامی که ریچارد Gergel توسط رئیس‌جمهور باراک اوباما در سال ۲۰۱۰ به قوه قضائیه فدرال ارتقا یافت ، او خود را به " چارلستون " ، S.C. ، دادگاه یک سلف معروف ، جی . Waties Waring ، که دوره قانون اساسی آمریکا را تغییر داده بود .
تعداد کمی از آن‌ها - از جمله Gergel - چیز زیادی در مورد او می‌دانستند .
این پارادوکس ، در "Gergel "، که مادام العمر در تاریخ محلی به خوبی تبحر داشت ، از دست نرفته بود . اما به زودی ، با استفاده از دانش و سوابق دادگاه و اسناد F.B.I. و قانون آزادی کارولینای جنوبی ، او در یک جنگ صلیبی بود .
در حال حاضر ، علی‌رغم وظایف قضایی که شامل محاکمه سال ۲۰۱۷ of سقف ، the سفید جوان به جرم قتل‌عام نه تن از نمازگزاران آفریقایی - آمریکایی در یک کلیسا در چارلزتون بود ، Gergel کتابی در مورد یک سبعیت نژادی کاملا ً فراموش‌شده نوشت که پسر یک سرباز کنفدراسیون را تبدیل به یک غول غیر محتمل حقوق مدنی کرد . ( Gergel در مورد محاکمه سقف اظهار نظر نمی‌کرد .)
تبلیغ
این کتاب ، که در روز ۲۲ ژانویه توسط کتاب سارا Crichton Books ، اثر Farrar ، Straus & Giroux ، با نام " شجاعت بی‌نظیر : The Blinding از گروهبان اسحاق Woodard و آگاهی از رئیس‌جمهور هری اس . ترومن و قاضی جی . Waties Waring ، " یک جنایت بدون مجازات که به روایت Gergel ، جنبش حقوق مدنی مدرن از جمله لغو تبعیض نژادی رئیس‌جمهور و حکم تاریخی دادگاه عالی واژگون شدن مدارس را شعله‌ور ساخته‌است .
کور کردن اسحاق Woodard در ۱۹۴۶ منجر به تصمیم ترومن برای تضعیف ارتش شد .
اعتبار
چپ به راست : Alessandra Montalto / نیویورک‌تایمز ، کتابخانه کنگره
تصویر
کور کردن اسحاق Woodard در ۱۹۴۶ ، منجر به تصمیم ترومن شد تا the itLeft را به سمت راست هدایت کند : Alessandra Montalto / نیویورک‌تایمز ؛ کتابخانه کنگره
Gergel ۶۴ ساله در دیدار اخیرش از نیویورک گفت : " من در طول این داستان سکندری خوردم و به نقش " ترومن " افتادم . این موردی بود که نه تنها Waties Waring را بیدار کرد بلکه " ترومن " را بیدار کرد .
او درباره Waring گفت : " هیچ‌کس مانند او نبود . در جنوب در دهه ۱۹۴۰ حس می‌کرد که چیزی باید تغییر کند ، اما هیچ‌کس نمی‌تواند بفهمد که این گره Gordian of را بشکند .
چه چیزی جنوب را به انقلابی تبدیل کرد ؟ قاضی گفت : " من شروع به حفاری کردم . " بعد از این کتاب ، ماموریت او در سال ۲۰۱۵ به تغییر نام دادگاه فدرال "چارلستون " به نام J پایان یافت . Waties Waring مرکز قضایی .
پس‌زمینه مورد Woodard واقعا ً دلخراش بود . در ۱۲ فوریه ۱۹۴۶ ، گروهبان ارتش ایزاک Woodard ۲۶ ساله پس از سه سال جنگ در اقیانوس آرام در یک واحد تفکیک‌شده ، سوار بر یک اتوبوس of از اردوگاه گوردن ، در آگوستا ، مکزیک شد . در راه بازگشت به خانه در Winnsboro ، S.C.
گزارش‌های ضد و نقیضی در مورد آنچه در این اتوبوس اتفاق افتاد وجود داشت . سربازان Joyous ، سیاه و سفید ، ممکن است یک بطری معروف ویسکی را به اشتراک بگذارند . Woodard و راننده در مورد وقفه‌های restroom و قوانین Greyhound که به یک راننده نیاز دارند تا نیازهای مسافران را برآورده کنند ، بحث می‌کردند .
هنگامی که اتوبوس در Batesburg ، شهر کوچکی در حدود ۳۰ مایل از کلمبیا ، پایتخت ایالت توقف کرد ، راننده دو افسر پلیس ، رئیس Lynwood Shull و معاونش ، الیوت لانگ ، را احضار کرد و Woodard به اتوبوس دستور داده شد .منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.