دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

دشتی

۱۰۹ بازديد
انتظار می‌رود که این توافقنامه که در بروکسل به عنوان " هم‌کاری دائمی سازمان‌یافته " یا "Pesco " شناخته می‌شود ، توسط رهبران اروپایی در نشست سران در اواسط دسامبر به رسمیت شناخته شود . اما با امضای بسیاری از وزرای امور خارجه و وزارت دفاع در روز دوشنبه ، موافقت به نظر می‌رسد .
ایالات‌متحده سالهاست که اعضای ناتو را تحت فشار قرار داده‌است تا هزینه‌های نظامی خود را به هدف ۲ درصد از تولید ناخالص داخلی افزایش دهد . اعضای ناتو در نشست سران در ولز در سال ۲۰۱۴ به توافق رسیدند تا این کار تا سال ۲۰۲۴ انجام شود .
کشورهای عضو اتحادیه اروپا اعلام کردند که توافق‌نامه نظامی جدید ، بریتانیا ، دانمارک ، ایرلند ، مالت و پرتغال را امضا نکرده اند .
گزارش تجاوز جنسی به دو آکادمی نظامی
دانشجویان جدید در حیاط مدرسه نظامی ایالات‌متحده در وست پوینت در سال ۲۰۱۶ در یک حیاط راهپیمایی می‌کنند .
اعتبار
(درو Angerer / گتی ایماژ )
تصویر
دانشجویان جدید در طی روز پذیرش در یک حیاط در آکادمی نظامی ایالات‌متحده در وست پوینت در ۲۰۱۶.Cred itCreditDrew Angerer / گتی ایماژ
نوشته هلن کوپر
۱۵ مارس ۲۰۱۷
واشنگتن - بر طبق یک مطالعه نظامی جدید ، گزارش‌ها مبنی بر تجاوز جنسی در دو آکادمی نظامی ملی - آکادمی نیروی دریایی ایالات‌متحده در آناپولیس و آکادمی نظامی ایالات‌متحده در وست پوینت - در سال گذشته افزایش یافت .
وزارت دفاع اعلام کرد که گزارش‌ها مربوط به تجاوز جنسی در هر سه آکادمی کاهش‌یافته است، اما این به این دلیل است که تعداد گزارش‌ها در آکادمی نیروی هوایی ایالات‌متحده در کلرادو کاهش‌یافته است.
در وست پوینت ، ۲۶ گزارش تجاوز جنسی در سال تحصیلی ۱۶ - ۲۰۱۵ از ۱۷ سال قبل وجود داشت . در آکادمی نیروی دریایی این تعداد به ۲۸ گزارش از ۲۵ نفر رسید . در مقایسه ، گزارش‌ها با شیبی تند به ۳۲ تن از ۴۹ تن در آکادمی نیروی هوایی کاهش‌یافته اند.
تبلیغ
این گزارش‌ها مساله‌ای را روشن خواهند کرد که ارتش را به عنوان افزایش شمار زنان در پیوستن به خدمات مسلحانه گرفتار کرده‌است . افزایش در گزارش‌ها تجاوز جنسی در دانشکده‌های خدمت مشابه آنچه در ارتش در حال رخ دادن است مشابه آنچه که در ارتش در حال رخ دادن است ، و همزمان با گزارش‌های خبری در مورد تفنگداران دریایی و سایر اعضای سرویس به اشتراک گذاشته شده توسط همتایان مونث خود در وب سایت دست و پنجه نرم می‌کند .
نتایج گزارش امسال نشان داد که بسیاری از مردان و زنان جوان که مورد حمله قرار گرفته‌اند گزارش نمی‌دهند " نتایج این گزارش امسال نشان می‌دهد که موارد برآورد شده تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی بیشتر از گزارش‌هایی است که به مقامات داده شده‌است . Kurta ، که وظایف معاون وزیر دفاع برای پرسنل و آمادگی را انجام می‌دهد ، در نامه‌ای به کنگره برای ارائه گزارش گفت .
وزارت دفاع تلاش کرد تا یک چرخش مثبت در آخرین ارقام ارائه دهد و گفت که افراد بیشتری برای گزارش سو استفاده جنسی جسور شده‌اند .
این مطالعه جدید زمانی صورت می‌گیرد که افراد نیروی دریایی با فاش کردن اینکه یک گروه تمام مذکر ، دعوت - تنها گروه در فیسبوک با هزاران تصویر برهنه و دیگر عکس‌های خصوصی زنان افسران نیروی دریایی به اشتراک گذاشته شده‌اند ، به نوسان درآمده است . وزیر دفاع ، جیم mattis ، به شدت از چنین تخلفاتی از حریم خصوصی و خیانت اعتماد انتقاد کرد و اشاره کرد که او مقامات نظامی و غیرنظامی را مسئول خواهد دانست .
در جلسه دادرسی کنگره روز سه‌شنبه ، اعضای کمیته نیروهای مسلح سنا به شدت فرمانده نیروهای دریایی ، ژنرال رابرت بی را سرزنش کردند . Neller ، در مورد اینکه چرا از اولین گزارش‌ها مبنی بر آزار و اذیت آنلاین در سال ۲۰۱۳ ، هیچ کاری انجام‌نشده است .
" اگر ما نمی‌توانیم فیس بوک را ترک کنیم ، چگونه باید قادر باشیم با تجاوز روس‌ها و cyberhacking در سراسر ارتش مقابله کنیم ؟ سناتور *******sten ای . گیلیبرند ، دموکرات نیویورک .
Editors
چگونه نویسنده یک سفر دارویی به کلمات را بیان می‌کند ؟
مبارزه پایدار در طول جنگ جهانی اول
او مردی همجنس گرا بود که در کشیش‌ها کاتولیک خدمت می‌کرد . سپس تهدیدها آغاز شدند .
ژنرال Neller پاسخ داد : " من پاسخ خوبی برای شما ندارم ."


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.