دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

صداقت

۱۰۴ بازديد
سربازان ارتش ، کارکنان و تجهیزات نظامی
جک EWINGAPRIL ۱۹ ، ۲۰۱۰
مقامات نظامی روز دوشنبه گفتند که خاکستر آتشفشانی خاکستر آتشفشانی و دستور پرواز ممنوع از سوی مقامات کنترل هوایی اروپا ، ارتش ایالات‌متحده را مجبور کرده‌است تا چندین هواپیما را به بیرون از افغانستان پرتاب کند و صدها پرواز آموزشی در اروپا را کنسل کند . علاوه بر آن ، پایگاه‌های آمریکا با کمبود پرسنل دست و پنجه نرم می‌کردند ، زیرا هزاران سرباز در مرخصی قادر به برگرداندن آن نبودند .
به گفته مسئولان ، هواپیماهای حمل و نقل حامل سربازان و تدارکات برای و از افغانستان و عراق از طریق پایگاه‌های خود در اسپانیا به پرواز در آمدند تا اینکه آلمان به طور عادی این مورد را انجام دهد . چندین پرواز پزشکی به صورت جدی ، سربازان را به طور مستقیم به آمریکا از طریق قطر منتقل کردند تا به بیمارستان نظامی در Landstuhl آلمان .
فرماندهان ارتش اعلام کردند که این آتشفشان به برخی اصلاحات و هزینه‌های اضافی نیاز دارد اما به طور جدی بر عملیات یا توانایی برخورد با سربازان مجروح موثر نبوده است . بیکن ، معاون فرمانده نیروی هوایی سوم ، مستقر در Ramstein آلمان در یک مصاحبه تلفنی گفت .
آقای راسموسن ، دبیر کل ناتو ، در یک کنفرانس خبری در بروکسل به خبرنگاران گفت : " با وجود اینکه آسمان اروپا تقریبا ً خالی از ارتش و هواپیماهای دیگر بود ، دبیر کل ناتو ، اندرس فو راسموسن ، تاکید کرد که اروپا هیچ تاثیری بر عملیات ما ندارد و نه دفاع ارضی از کشورهای عضو متحد . "
او گفت که عملیات ناتو در افغانستان نیز به طور منفی تحت‌تاثیر قرار نگرفته است .
آسوشیتدپرس به نقل از یک دیپلمات ارشد غربی گفت که چندین جنگجوی هواپیمای اف - ۱۶ ناتو پس از پرواز از میان ابر خاکستر آتشفشانی آسیب‌دیده اند . اما آقای راسموسن گفت که هیچ اطلاعاتی در مورد آسیب دیدن هواپیما ندارد .
به خواندن داستان اصلی ادامه دهید
coverage مرتبط
۱۵ آوریل ۲۰۱۰ وضعیت فرودگاه ردیابی
این گروه در ۱۹ آوریل ۲۰۱۰ به سمت انگلستان می‌رود.
اروپا برای سهولت منع حمل و نقل هوایی در ۱۹ آوریل ۲۰۱۰
با بازگشت پروازها به اروپا ، محصولات کشاورزی در ۱۹ آوریل ۲۰۱۰ تولید خواهند شد .
کنترل هواپیمایی قبلی در ۱۹ آوریل ۲۰۱۰
advertisement
به خواندن داستان اصلی ادامه دهید
سرهنگ بیکن از نیروی هوایی سوم گفت که همه هواپیماهای آمریکایی فعال در اروپا تحت بازرسی قرار گرفته‌اند و " ما هیچ آسیبی ندیده ایم ."
مانند هر کس دیگری ، بسیاری از افراد مرتبط با ارتش تلاش می‌کردند تا راه خود را به خانه باز کنند . ممنوعیت پرواز در آلمان و بسیاری از بقیه اروپا پایان بهار برای مدارس نظامی ایالات‌متحده بود و بسیاری از خانواده‌های نظامی از تعطیلات بازگشته بودند .
سرهنگ بیکن گفت که در نیروی هوایی سوم ، حدود ۹۰۰ نفر از ۳۱، ۰۰۰ نفر هنوز در تلاش برای بازگشت به پایگاه بودند . او گفت : " کمبود پرسنل مایه دردسر بود ، اما " قابل مدیریت بود .
یکی از مقامات ناتو در افغانستان گفت : " در افغانستان ، اختلالات ممکن است منجر به تاخیر در چند روز شوند تا حدود ۸۵۰۰ نیروی نظامی که از منطقه جنگی دور می‌شوند ، ما هیچ تاثیر عمده‌ای ندیده ایم ، اما اگر ادامه داشته باشد یا یک فوران بزرگ دیگر وجود داشته باشد، ما احتمالا ً این کار را انجام خواهیم داد ."
Newsletter UpContinue UpContinue را برای خواندن داستان اصلی
مترجم شفاهی مترجم شفاهی
جهان را با بینش و تفسیر شارپ در مورد اخبار مهم این هفته درک کنید .
شما موافقت می‌کنید که به روز رسانی گاهی و پیشنهادها خاص برای محصولات و خدمات Times's نیویورک را دریافت کنید .
به دنبال این باشید که به عنوان مثال ، " OPT " یا "OPT " را به دقت بررسی کنید و یا با آن تماس بگیرید .
او گفت : " در این مرحله ، این مساله باعث تاخیر افتادن مردم می‌شود . "


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.