سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

نمنه

۱۰۳ بازديد
 
ژنرال Prayuth با چالشی جدی مواجه است: برای چاپلوسی کردن نوعی از آشتی در جامعه‌ای که بین نخبگان قدیمی پول در بانکوک تشکیل شده‌است و حزب حاکم مردمی با یک پایگاه قدرت در استان‌ها، به رهبری یک سرمایه‌دار تازه و نوکیسه، تاکسین شیناواترا می‌باشد.
 
آخرین کودتای نظامی در سال ۲۰۰۶ بود و همین جنبش سیاسی حاکم بر کشور را سرنگون کرد. اما تحلیلگران می‌گویند که بن‌بست کنونی از هر چیزی که ارتش در گذشته اتخاذ کرده‌است، intractable است.
 
تایلند، که یک اقتصاد پیشرو در جنوب شرقی آسیا است، از ماه دسامبر یک دولت فعال بوده‌است. و با چشم جهان که تماشا می‌کند، کشور به قدری جدی تقسیم‌بندی شده‌است که توانایی اداره خود را از دست داده‌است.
 
آقای Thitinan گفت: " ارتش در اینجا خطر بزرگی را در بر می‌گیرد. آن‌ها در جهات مختلف کشیده خواهند شد. اگر آن‌ها به سمت یک طرف کج شوند، همه چیز می‌تواند خیلی سریع اتفاق بیفتد."
 
ثبت‌نام برای مترجم شفاهی
برای بینش‌های اصلی، تفسیر و بحث در مورد داستان‌های مهم خبری هفته، از مقاله نویسان مکس فیشر و آماندا Taub عضو شوید.
 
امضا
advertisement
 
 
واکنش خارجی تا حد زیادی حیاتی بود. دیده‌بان حقوق بشر آن را یک "کودتای غیر رسمی" نامید.
 
برد آدامز رئیس بخش آسیای میانه در بیانیه‌ای گفت: " ارتش یک قانون ۱۰۰ ساله را از قفسه بیرون کشیده که باعث می‌شود مدیریت مدنی تابع ارتش شود و به طور موثر شاخه‌های اجرایی، قانونگذاری و قضایی را ناتوان کند."
 
ارتش تایلند تلاش کرد تا مردم را متقاعد کند که ارتش در بهترین منافع کشور عمل کرده‌است. صبح روز سه‌شنبه، یک پیام در یک ایستگاه تلویزیونی تحت کنترل ارتش نوشته شده بود: " ما مردم را ترغیب می‌کنیم که وحشت نکنند. لطفا فعالیت‌های روزانه خود را طبق معمول انجام دهید. تحمیل قانون نظامی کودتا نیست."
 
در اواخر سه‌شنبه مشخص نبود که کدام طرف از مداخله نظامی سود خواهد برد.
 
اگر ارتش تصمیم بگیرد که انتخابات را اجرا کند - و تضمین می‌کند که مخالفان مانع آن نمی‌شوند - حزب حاکم احتمالا به عنوان ذی‌نفع نهایی تلقی خواهد شد. اما اگر ارتش انتخابات را به تعویق بیاندازد، آن دست نهاد بانکوک را تقویت خواهد کرد.
 
در این بیانیه آمده‌است که ایالات‌متحده از احترام به "اصول دموکراتیک" در بیانیه‌ای که ساعت‌ها پس از اعلام حکومت‌نظامی منتشر شده‌است، تاکید کرد و گفت: " ما انتظار داریم که ارتش تعهد خود را به انجام این اقدام موقت برای جلوگیری از خشونت و عدم تضعیف نهاده‌ای دموکراتیک تضمین کند."
 
من آرزو می‌کنم که خانم کلت که کتاب قبلی او "از دره: یک خانواده Shenandoah in در جنگ داخلی" (۱۹۹۴)، کمی وسیع‌تر شده بود. ما قبل از ازدواج با او در مورد زندگی شوهرش چیز زیادی یاد نمی‌گیریم. او قد بلند و باریک‌اندام بود؛ کوتاه و هوشیار بود. در عکس، آن‌ها تو را به یاد جولیا بچه و شوهرش، پل می‌اندازند. اطلاعاتی که در مورد کلت است تنها به طور اتفاقی وارد می‌شود. برای مثال او خدمه را در پرینستون استخدام کرد و شمشیر ناپلئون را جمع‌آوری کرد. ما از این کتاب خبر غم انگیزی که این مرد که این مرد گرم و خوش‌مزه را در اینجا قطع می‌کند، در سال ۲۰۰۴ درگذشت.
 
با این وجود، شکاف‌های مارتیالیس با شکوه تمام جهان را باز می‌کند. این یک اثر عاطفی حقیقی است، و باعث شد که من بیش از یک‌بار بخندم. یکی از مشتریان از طریق تلفن گفت: " من به دنبال کتابی از این پیشنهاد چشم شخصی هستم."
 
تا زمانی که او آن را هجی کرد، سردرگمی وجود داشت: " من - ب - د / d!"، یک سوال از یک کارمند فروشگاه مطرح شد: " آیا او خواهان حجم همراه با op - amp بوده یا خیر. cit. TGMN_QM"


منبع سایت سربازی
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.