سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

مجلس

۱۹۷ بازديد
او گفت : " دولت را آزاد کنید . سخنگوی مجلس ، نانسی پلوسی ، گفت : " Let's ( Dreamers ) حمایت‌های خود را داشتند . … رئیس‌جمهور آن را برداشت و اکنون می‌گوید : " اگر یک دیوار برای همیشه به من بدهید ، این را به طور موقت به شما پس خواهم داد . "
شومر افزود : " این یک مصالحه نیست .
ترامپ سه سال است که از تبعید مهاجران غیرقانونی به کشور به عنوان کودکان حمایت می‌کند. او تلاش کرده بود تا برنامه اوباما در سال ۲۰۱۷ را به پایان برساند ، هر چند که این مساله قبل از دادگاه باقی می‌ماند .
به عنوان پیش‌نویس ، لایحه یک nonstarter با دمکرات‌ها است ، اما مک کانل امیدوار به نظر می‌رسد که می‌تواند نقطه شروع مذاکرات باشد چون پذیرای مفاهیم مهاجرت است که توسط دموکرات‌ها پشتیبانی می‌شود . مک کانل گفت که او تنها قوانینی را اتخاذ خواهد کرد که ترامپ به آن اشاره خواهد کرد .
مک کونل گفت : " طرح پیشنهادی رئیس‌جمهور ترامپ که ما در اینجا در مجلس سنا مطرح می‌کنیم تنها پیشنهادی است که در حال حاضر تنها گزینه پیش روی ما است که می‌تواند توسط رئیس‌جمهور امضا شود و فورا ً دولت را مجدداً بازگشایی نماید . "
Hogan Gidley ، سخنگوی کاخ سفید ، از شبکه فاکس پرسید که آیا ترامپ به مک کانل قول داده‌است که در صورتی که هر دو مجلس کنگره را روشن کند ، این قانون را امضا خواهد کرد . ما می‌دانیم که لایحه نهایی چه شکلی خواهد بود . اما رئیس‌جمهور درباره آنچه که او می‌خواهد روشن است ."
طرح جمهوریخواهان یک طرح تجاری است : سرمایه‌گذاری دیوار مرزی Trump's در قبال حفاظت موقت از تبعید برای برخی مهاجران . برای جلب حمایت دو حزبی بیشتر ، ۱۲.۷ میلیارد دلار را در بودجه مکمل مناطق آسیب‌دیده از تند بادها ، آتش‌سوزی و دیگر فجایع طبیعی اضافه می‌کند .
همه آن‌ها گفتند که حدود ۳۵۰ میلیارد دلار برای نه بخش دولتی که بودجه‌های آن متوقف شده‌اند ، فراهم خواهد کرد . به غیر از مواد مربوط به دیوار و مواد مربوط به مهاجرت ، این اقدام هسته با بسته هزینه‌های مربوط به هزینه‌های خود که هفته گذشته توسط دموکرات‌های مجلس رونمایی شد ، را با یکدیگر آغاز می‌کند .
معاهده میزبان تاسیسات انتخابی مراتب ادعا واقعی

این قانون علاوه بر ۵.۷ میلیارد دلار برای دیوار Trump's ، حمایت‌های موقتی را در برابر دیپورت شدن حدود ۷۰۰، ۰۰۰ مهاجر که توسط اقدام Deferred برای برنامه انتظار مسافران ، یا DACA پوشش داده می‌شوند ، تمدید خواهد کرد . ترامپ سعی دارد برنامه اوباما را برای به اصطلاح " آرمان گرا" از بین ببرد ، آن‌هایی که به طور غیر قانونی به عنوان فرزند وارد آمریکا شده‌اند ، اما توسط دعاوی فدرال مسدود شده‌است .
این رقم به میزان قابل‌توجهی کم‌تر از ۱.۸ میلیون نفر است که ترامپ در حمایت از یک سال پیش پیشنهاد داده بود، که شامل افرادی می‌شد که به طور بالقوه واجد شرایط حمایت‌های غیر قانونی بودند اما برای آن‌ها درخواست نشده بود . علاوه بر این، پیشنهاد سال ۲۰۱۸ شامل دیگر تغییرات مهاجرت و ۲۵ میلیارد دلار برای پرداخت هزینه‌های کامل ساخت دیوار است . اندازه او در میان چند تن از اعضای سنا بود که فوریه گذشته رد شد .
لایحه جدید مجلس سنا ، سه سال دیگر از حمایت‌های موقت را در قبال تبعید مهاجران غیر قانونی در ایالات‌متحده که از کشورهای گریخته از فجایع طبیعی یا درگیری‌های خشونت‌بار کشیده شده‌اند ، فراهم می‌کند . ترامپ به این برنامه ، به نام وضعیت محافظت موقت ، برای السالوادور ، که دارای بیش‌ترین دارندگان جایگاه محافظت‌شده ، و همچنین هندوراس ، نیکاراگویه و چندین کشور دیگر است ، پایان داد .
بخش دیگری از لایحه McConnell's محدودیت‌هایی را برای افراد خردسال از السالوادور ، گواتمالا و هندوراس که به دنبال پناهندگی در ایالات‌متحده هستند را محکم‌تر خواهد کرد . این لایحه در حال حاضر از سوی دموکرات‌ها و طرفداران مهاجرت محکوم شده‌است .
این پیشنهاد نیازمند asylum زیر ۱۸ سال از این کشورها است که از آن کشورها در تاسیسات خاص در آمریکای مرکزی ، نه در مرز ایالات‌متحده ، درخواست دهند ؛ اجازه نمی‌دهند که بیش از ۱۵، ۰۰۰ نفر در سال پناهندگی بگیرند و آن‌ها را از درخواست استیناف به دادگاه‌ها منع کنند .
در همین حال ، دموکرات‌های مجلس با قوانین خود برای بازگشایی دولت و افزودن ۱ میلیارد دلار برای امنیت مرزی - از جمله ۷۵ تن دیگر از قضات مهاجرت و بهبود زیرساخت - اما هیچ بودجه‌ای برای این دیوار ندارند .
منبع سایت
سیاره ضایعات مکزیک مشاوره معافیت پزشکی: بیماری دستگاه ادراری و تناسلی قوانین معافیت پزشکی آلبینیسم
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.