دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

پلاک کهنه

۱۱۵ بازديد
سال نو است و با قوانین و مقررات جدید سال نو . بیایید نگاهی بیندازیم که کدامیک از آن‌ها بر سربازان قدیمی و نظامی در سراسر کشور , چه در سطح فدرال و چه در حالت خاص , تاثیر خواهند گذاشت .
لیست ما از تمام مزایای کهنه سربازان قدیمی را بررسی کنید .
مزایای کهنه سرباز در قزاقستان
کالیفرنیا
کالیفرنیا ممنوعیت خرید اسلحه را برای کسانی که تحت کنترل اسلحه قرار دارند, تمدید خواهد کرد . اعضای نظامی ممکن است از این ممنوعیت حذف شوند .
گرجستان
آموزش و آموزش آتش‌نشانی موثر به عنوان آموزش پایه مورد نیاز برای آتش‌نشانان تمام‌وقت , نیمه‌وقت و داوطلب , از جمله آتش‌نشانان فرودگاه پذیرفته می‌شود .
اعضای نظامی که در هزینه‌های مجوز یا مالیات ویژه , اشغال یا فروش تخلف می‌کنند , می‌توانند در صورتی که قادر به پرداخت خسارت به خاطر خدمت سربازی در منطقه جنگی نباشند , از مجازات معاف باشند . این معافیت فقط برای انجام‌وظیفه در منطقه مورد استفاده قرار می‌گیرد و مالیات دهندگان باید مدرک ارائه خدمات نظامی و پرداخت کامل مالیات‌ها را ظرف چند روز از خدمت سربازی ارائه دهند .
ایلینوی
سربازان قدیمی و اعضای فعال نظامی که گمان می‌رود مشکلات جسمی یا روانی داشته باشند , اکنون ممکن است " ریسک بالا " تلقی شوند . این کار باعث می‌شود که نیروهای اجرای قانون , سربازان قدیمی گم نشده را پیدا کنند و گزارش فرد مفقود را ثبت کنند .
تسهیلات مراقبت بهداشتی باید یک کپی رایگان از سوابق پزشکی کهنه سرباز را در هنگام درخواست یک سرباز یا یک عامل مجاز به منظور حمایت از ادعای مزایای ازکارافتادگی ارائه دهد .
ایندیانا
اعضای گارد ملی از ایندیانا یا ایالت مجاور که در دانشگاه عمومی ایندیانا شرکت می‌کنند , مستحق دریافت شهریه یا اعتبار هستند و در صورتی که در دوره تحصیلی وظیفه فعال نامیده شوند , ثبت‌نام مجدد را تضمین کرده‌اند .
ملوانان هر ایالتی که حداقل سه روز در زیر دریایی جدید یو اس یو در ایالت ایندیانا خدمت می‌کنند , مستحق پرداخت شهریه دولتی در دانشگاه‌های دولتی ایندیانا هستند .فاکس نیوز حمل مسافر موسیقی دانان مزمن ریوی جلسه توجیهی مشاوران وام


کهنه سربازان ناتوان نظامی که تمایلی به داشتن پلاک کهنه سرباز ندارند اما دوست دارند از پارکینگ معلولیت استفاده کنند , یک آگهی برای آویزان کردن از آینه اتومبیل خود به دست آورند .
نیوهمپشایر
اعتبار مالیاتی دارایی مربوط به ناتوانی کلی مربوط به خدمات از 1 / 0 تا 4 / 1 دلار افزایش خواهد یافت .
نیویورک
براساس قانون مرخصی خانواده نیویورک , کارگران در حال حاضر سه هفته مرخصی می‌گیرند تا با یک نوزاد , فرزند خوانده یا فرزند خوانده شوند ; مراقبت از اعضای خانواده با شرایط سلامتی جدی ; و یا پرداختن به مسایل مربوط به استقرار نظامی یک عضو خانواده .
اورگن
علاوه بر این , قانون پرداخت برابر اورگون موثر شد . تضمین می‌کند که مردم بدون توجه به سن , معلولیت , میراث , نژاد , رنگ , جهت گیری جنسی و وضعیت تاهل , حقوق برابر دریافت می‌کنند .
تغییر مزایای کهنه سرباز دولت فدرال
اسکناس
ارائه لایحه برای همیشه که مزایای بیشتری را برای علوم , فن‌آوری , مهندسی و ریاضی ( ساقه ) فراهم می‌کند , موثر خواهد شد .
va برای افراد واجد شرایط خاص که در یک برنامه بنیادی ثبت‌نام کرده‌اند و از تمام مزایای آن استفاده می‌کنند , 9 ماه دیگر را پوشش می‌دهد .
این کار تنها برای سربازان قدیمی صدق می‌کند که در حال حاضر حداقل نیم ساعت یا ربع ساعت را کامل کرده‌اند و در یک برنامه بنیادی هستند که به بیش از نیم ساعت استاندارد یا نیم ساعت به مدت یک هفته نیاز دارد . آن‌هایی که از برنامه نوار زرد و وابسته به استفاده از مزایای انتقال‌یافته استفاده می‌کنند واجد شرایط نیستند .
فضا - سفر
کهنه معلولان دارای درجه‌بندی ناتوانی - درصد اکنون واجد شرایط سفر فضایی هستند .
تمام وقت بهداشت روان دیگر اقدامات سفر دور معرفی رشته های دانشگاهی - رشته برق شرایط معافیت پزشکی غدد هیپوفیز


منبع
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.