دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸

مرکز نمایش

۷۶ بازديد
مرکز پزشکی واشنگتن دی سی ( عکس از va.gov )
Military.com | نوشته ریچارد Sisk
همسر یک کهنه سرباز گفت : " شما فقط باید این کار را با سربازان قدیمی انجام دهید . "
گروهبان سابق ارتش گفت : " شما کاپیتان تایتانیک هستید . "
یک سرباز کهنه‌کار گفت : " متخصص اعصاب من ، من می‌دانم که چه کاری انجام می‌دهد . "
یک دامپزشک دیگر گفت : " همه را از شر همه آن‌ها خلاص کنید ، به جز پزشک من . "
اما دیگر سربازان قدیمی داستان متفاوتی را در مورد درمان در مرکز پزشکی واشنگتن دی سی ، بیمارستان شاخص در بخش اعظم خدمات بهداشت و سلامت سالمندان نقل کردند ، که سالانه نه میلیون سرباز را با ۳۷۰، ۰۰۰ کارمند بر روی یک بودجه ۱۸۰ میلیارد دلاری خدمت می‌کند .گماشتگان سیاسی کسری بودجه موسسات مالی افت آگاهی مراقبین خانواده سناتور دموکرات


جیمز پرستون یکی از کهنه سربازان ویتنام گفت : " این مرکز برای گفتن چیزهای خوب در مورد این مرکز به اینجا آمده بود " و این مرکز بود که از من مراقبت می‌کرد ."
کلاس دوم ، لیزا دل Duca ، گفت : " من چیز خوبی برای گفتن در مورد کلینیک " women's " در مرکز ندارم .
Lance Orlando Cpl. سابق said Herrera گفت : " من هیچ مشکلی نداشتم . "
همه اینها با هدف سرهنگ بازنشسته لارنس Connell ، مدیر اجرایی مرکز پزشکی the سی VA و مشاور ارشد سیاست دکتر دیوید Shulkin انجام شد .
Connell در جلسه شهرداری که چهارشنبه‌شب با حمایت لژیون آمریکایی برگزار شد ، ریاست جلسه شهرداری را بر عهده داشت . Verna جونز ، مدیر اجرایی Legion's ، با یک میکروفون باز روی زمین کار می‌کرد و در پی برقراری نظم در زمانی بود که همه چیز با مخالفت مواجه می‌شد .
Connell گفت : " ما برخی از مسائل را داریم که نیاز داریم رفع کنیم " ، اما او از دامپزشکان خواست تا این تیم جدید را شانسی بدهند . این یک VA جدید است ، و ما خودمان را به بالاترین حد استانداردها برگزار خواهیم کرد . من اولین کسی خواهم بود که اقرار می‌کنم باید کار بهتری انجام دهیم ؛ من باید اعتماد شما را به دست آورم ."
Connell نیز همراه با جونز روی زمین پرسه می‌زد و با دقت به بلندترین و طولانی‌ترین شکایات گوش می‌داد . گاهی که سربازان قدیمی تخلیه را به پایان رسانده بودند ، Connell با آن‌ها جمع می‌شد و صدای عبور از شماره تلفنش را می‌شنید .
برخی از شکایت‌ها باید با برنامه انتخاب انجام شوند ، و به دامپزشکان اجازه دهند تا مراقبت‌های خصوصی را انتخاب کنند و برخی از diagnoses conflicting که از پزشکان خصوصی و دکترها دریافت می‌کنند . سایر شکایات مربوط به دریافت نسخه‌ها و انتصاب‌های صورت‌گرفته بود .
و البته ، شکایت‌هایی در مورد پارک کردن در مرکز وجود داشت . Connell گفت که او روی آن کار می‌کند .
Connell ماه گذشته به دنبال گزارش بازرس VA درباره شرایط " کافی برای سازش بالقوه با امنیت بیمار " به عنوان مدیر عامل منصوب شد .
دو میلیون عضو لژیون دو لژیون به صورت دوره‌ای از " سیستم ذخیره کردن " سالن‌های شهر در سراسر کشور برای شنیدن از دامپزشکان در مورد خدمات محلی پشتیبانی می‌کنند ، اما این گزارش در شب چهارشنبه از سوی مایکل Missal ، بازرس کل این کشور ، در این گزارش مورد انتقاد قرار گرفت .
Celli گفت : " در اظهارات مقدماتی خود ، لویی Celli ، رئیس بخش توان‌بخشی Legion's Affairs ، گفت که مشکلات مطرح‌شده در گزارش IG's نباید در مورد این که باید مرکز نمایش VA's باشد ، رخ دهد . این ستاره باید ستاره درخشان روی تپه باشد ."
در گزارش scathing ، Missal گفت که مناطق ذخیره برای تدارکات پزشکی در این مرکز بسیار کثیف بودند ، اما مدیریت از آنچه در مناطق ذخیره بود ، بی‌اطلاع بوده ، و بیش از ۱۵۰ میلیون دلار تجهیزات و تجهیزات مورد استفاده قرار نگرفته است .
خطر to vets که توسط مرکز پزشکی انجام شد ، به گونه‌ای بود که دفتر IG's اقدام غیر معمول صدور گزارش اولیه برای هشدار دادن به خطر را به خطر انداخت .
Missal در این گزارش گفت : " اگرچه کار ما ادامه دارد ، ما معتقد بودیم که انتشار این گزارش خلاصه موقتی با توجه به ماهیت exigent مسائلی که ما شناسایی کرده‌ایم و عدم اعتماد به VHA ( اداره بهداشت کاران ) به میزان کافی و به موقع دلایل ریشه‌ای این مسائل را مشخص کرده‌است . "


منبع مشترک اتهام رقابت هماهنگ کننده دخالت دولت توجه اولیاء به مدارس تیزهوشان و افت مدارس عادی اطلاعیه ها معافیت سربازی - مشاوره نظام وظیفهمنبع
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.