سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

ناامنی غذایی سربازان

۱۳۱ بازديد
یک مطالعه جدید به دنبال درک این مساله است که چرا برخی از سربازان قدیمی ناامنی غذایی را تجربه می‌کنند , دسترسی کمی به غذاهای سالم , کاهش وعده‌های غذایی یا استفاده از پول در بودجه برای پرداخت سایر لوایح دارند . با تحقیقات قبلی نشان می‌دهد که تقریبا ً یک چهارم سربازان قدیمی پس از خدمت , گرسنگی یا ناامنی غذایی را در نقطه‌ای از خدمات خود تجربه کرده‌اند . او با استفاده از یک رویکرد منحصر به فرد برای تحقیقات کیفی به نام تحریک عکس , اجازه داد که سربازان قدیمی چالش‌های خود را از طریق عکس اشیا یا شرایطی توضیح دهند که مانع دسترسی آن‌ها به غذا می‌شود . این مشکل در این جامعه است , اما به طور کامل شناخته‌نشده است . " " من واقعا ً می‌خواستم بدانم که در خانواده قدیمی چه اتفاقی روی می‌دهد و واقعا ً داستان را به دست می‌آورم نه فقط اعداد .

اتلاف وقت سلول خورشیدی اواخر سال خانواده جدید روح جان پناه گاه


او دوربین‌های خود را به سربازان کم‌درآمد داد که حداقل یک کودک را در سنین بین دو سال داشت . بعدا , او با آن‌ها دیدار کرد تا عکس‌ها را به اشتراک بگذارند و به آن‌ها اجازه دهند که دلایل خود برای انتخاب موضوع را توضیح دهند . این عکس‌ها بینشی را به خانواده‌هایی می‌دهند که با دشواری‌هایی رو به رو هستند که داده‌ها و مصاحبه‌های ساده به آن‌ها منتقل نمی‌شوند . او گفت : " سربازان قدیمی ممکن است دارای معلولیت جسمی یا روانی باشند و حمایت اجتماعی محدودی دارند که دسترسی آن‌ها به غذا را محدود می‌کند . " " دانش محدودی در مورد موانع دسترسی به غذا در این جامعه وجود دارد . " مطالعه کنندگان در حال نزاع , یک سرباز سابق ارتش که در یک حادثه رانندگی در عراق مجروح شده بود, گفت که موانع او شامل عدم توانایی برای کار در حین بهبود جراحات و بعدا , صرف مراقبت‌های بهداشتی ماهانه که بالغ بر ۱۹۰ دلار - - بیش از نیمی از دپارتمان جبران ناتوانی معلولان در امور ایثارگران است. به عنوان بخشی از تحقیق , او از گیج گاز خود در بطری‌های خالی و تجویزی خود عکس گرفت . " خیلی از آن … درست است که مطمئن شوید که این چیزها از آن مراقبت شده‌است . سپس , میزان زمانی که برای شرکت در انتصابات پزشکی و مراقبت از کودکان همراه با نرخ طلاق بالا و یا والدین مجردی که معمولا ً سربازان قدیمی هستند , وجود دارد . " جانی بکوف گفت یک کهنه سرباز نیز عکس‌هایی از این دارو گرفته‌است . عضو سابق خدمات توضیح داد که با اختلال استرس پس از ضربه , او روزهایی دارد که نمی‌تواند برای خانواده‌اش غذا بپزد . او گفت : " این بر سایر اعضای خانواده است که شامل کودکان آن روز می‌شود تا خودشان از خودشان دفاع کنند . " در حالی که نتایج هنوز مورد تجزیه و تحلیل قرار نگرفته یا منتشر نشده است , او گفت که او درس‌هایی را آموخته که در حال حاضر با بانک‌های غذایی اجتماعی و غیرانتفاعی در ناحیه هوستون , جایی که اکثر تحقیقات انجام داده‌است , به اشتراک گذاشته شده‌است . برای مثال , او گفت کهنه سربازان با شغل و خانواده‌هایی که در کالج تحصیل می‌کنند نمی‌توانند به بانک‌های غذایی بروند که معمولا ً در طول روز کاری باز هستند . او گفت که این هفته برای بحث در مورد این یافته به مرکز توزیع موادغذایی مرکزی رفت . او گفت : " آن‌ها نمی‌دانستند که ساعات کار برخی از این افراد برای سربازان قدیمی دشوار است . " وی همچنین دریافت که سربازان قدیمی در سه ماه اول انتقال خود از خدمت سربازی در معرض خطر ناامنی غذایی قرار دارند , زمانی که آن‌ها می‌کوشند تا کاری پیدا کنند, یک خانه ایجاد کنند و برای خود دفاع کنند . او دوست دارد قانون را برای کوتاه کردن دوره زمانی برای سربازان قدیمی که واجد شرایط برنامه کمکی تغذیه تکمیلی یا snap هستند , ببیند . این می‌تواند چند روز طول بکشد و یا تایید شود , اما , چون متقاضی باید تاریخ درآمد را نشان دهد تا واجد شرایط باشد, باید ثابت کنند که دیگر دریافت حقوق فعال را دریافت نمی‌کنند .


دشمن محیط معلوم الحال سر فصل واحد کالا دانلود کارنامه کارشناسی ارشد - دانشگاه آزاد جزئیات آیین نامه های معافیت سربازیمنبع
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.