دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

هدف عمر

۸۰ بازديد
سنای آمریکا لایحه‌ای را تصویب کرده‌است که توسط سناتور Mazie Hirono تهیه شده‌است تا این امکان را برای بیش از ۲۶۰، ۰۰۰ فیلیپینی و فیلیپینی - آمریکایی شامل ۳۰۰ نفر از هاوایی به دست آورد تا بیش‌ترین جایزه غیر نظامی را که کنگره می‌تواند به آن‌ها اعطا کند - - مدال طلای کنگره دریافت کند .
نماینده آمریکا ، "Tulsi Gabbard "، مولف یک اقدام شریک در کاخ ریاست‌جمهوری ، اظهار داشت که امیدوار است تا قبل از پایان سال ، حمایت کافی برای ارسال این قانون به رئیس‌جمهور باراک اوباما داشته باشد .قانون جامع فشار شدید اجازه خروج مشاور نظامی ساکن سابق اجرای قانون

Gabbard پس از اقدام Senate's گفت که قوانین خانه ملزم به اندازه‌گیری ۲۹۰ حامی مالی قبل از آن که بتواند در نظر گرفته شود ، می‌باشند . تاکنون ، Gabbard قادر بوده‌است ۱۸۰ عضو مجلس را متقاعد کند تا از این لایحه حمایت کنند .
Gabbard گفت : " بیش از ۲۰۰، ۰۰۰ سرباز فیلیپینی و فیلیپینی - آمریکایی به رئیس‌جمهور Roosevelt's واکنش نشان دادند و در طی جنگ جهانی دوم تحت پرچم آمریکا جنگیدند . ما در طول سال گذشته پیشرفت عظیمی داشته‌ایم تا حمایت دو حزبی از قانونگذاران برای این قانون را جمع‌آوری کنیم."
پیش از مرگش ، مارک Takai ، نماینده ایالات‌متحده در بیانیه‌ای که توسط انجمن حزبی اقیانوس آرام کنگره منتشر شد ، گفت : " در حالی که این به رسمیت شناختن یک گام در مسیر درست است ، کنگره می‌تواند کاره‌ای بیشتری انجام دهد . از آنجا که شمار سربازان قدیمی جنگ جهانی دوم همچنان رو به کاهش است ، ما می‌توانیم به پیشرفت اخیر در روند ویزا ادامه دهیم و این کار را برای خانواده‌های این سربازان قدیمی فیلیپینی و از خود گذشتگی در ایالات‌متحده آسان‌تر کنیم ."
سرهنگ بازنشسته ارتش ، بن Acohido ، که بخشی از تلاش ملی برای تکمیل آمار دقیق شمار سربازان قدیمی فیلیپینی است ، تخمین می‌زند که بیش از دوازده نفر هنوز در هاوایی زندگی می‌کنند .
already تفنگداران دریایی آمریکا که اولین آمریکایی آفریقایی‌تبار بودند که در سال ۲۰۱۱ در سپاه تفنگداران خدمت می‌کردند ، و در سال ۲۰۱۴ ، هنگ ۶۵ Regimental پیاده ، که به عنوان تن‌ها اسپانیایی شناخته می‌شد ، واحد نظامی تفکیک‌شده در جنگ کره بود که سربازان آن عمدتا ً از پورتوریکو بودند .
Hirono در بیانیه‌ای گفت : " این سربازان قدیمی ابزاری برای پیروزی متفقین در تئاتر آرام بودند ، اما مبارزه آن‌ها با جنگ پایان‌یافته بود .
او گفت : " سربازان بازنشسته ارتش فیلیپین ، ژنرال آنتونیو Taguba ، که فارغ‌التحصیل دانشکده عالی صلح فیلیپینی و رئیس پروژه آموزش سربازان فیلیپینی است ، به طور قابل‌توجهی به هدف عمر خود از به رسمیت شناختن هویت ملی قربانی و از خود گذشتگی در طول جنگ جهانی دوم از کنگره ایالات‌متحده نزدیک‌تر هستند . آن‌ها ۷۵ سال برای این نقطه عطف تاریخی و تاریخی در تاریخ آمریکا منتظر ماندند . ما عمیقا ً از رهبری پایدار سناتور Hirono's و اهدا به هزاران سرباز قدیمی جنگ جهانی دوم و خانواده‌های آن‌ها که این روز را ممکن ساخته‌اند ، قدردانی می‌کنیم . سربازان قدیمی قطعا ً احساس غرور خواهند کرد ."دنبال معافیت اصلاحات کامل کمیته خدمات دفتر مشاور نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی - 5 سال اخیر همراه با کلید مراحل معافیت پزشکی توبروز اسکلروزیس
منبع
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.