دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸

خبر رسمی

۴۴ بازديد
۲۰ مارس ۲۰۱۹
نوشته پاتریشیا | ( Patricia Kime )
جدیدترین دارو تایید شده FDA برای درمان افسردگی شدید ، اسپری بینی بر پایه بی‌حسی ( و سو استفاده از داروی توهم زا ) ، به زودی برای سربازان قدیمی که در وزارت امور سربازان کارآزموده تحت درمان قرار می‌گیرند ، در دسترس خواهد بود .
در حرکتی که ممکن است به هزاران نفر از اعضای سابق خدمات درمانی کمک کند که با درمان‌های دیگر بهبود نیافته اند، مقامات VA روز سه‌شنبه اعلام کردند که پزشکان department's اجازه تجویز Spravato ، نام برند for ، تغییر مولکولی of را دارند .
منشی رابرت Wilkie در یک خبر رسمی گفت که تصمیم برای ارائه یک دارو به عنوان پیشرفتی در درمان برای نتایج سریع آن


توابع آژانس طبق گزارش ارزیابی فرآیند عنوان خدمت مدارس عمومی حاوی سطوح
- - اغلب نشانه‌ها را در ساعات و روز ، نه هفته - نشان می‌دهد - - نشان‌دهنده تعهد VA's به دنبال راه‌هایی جدید برای ارائه بهترین مراقبت‌های بهداشتی برای سربازان کهنه‌کار مان است .
Wilkie اضافه کرد : " ما خوشحالیم که قادر هستیم گزینه‌های مربوط به سربازان قدیمی را با افسردگی گسترش دهیم که به سایر درمان‌ها واکنش نشان نداده اند. "
این درمان برای سربازان قدیمی براساس ارزیابی physician's در دسترس خواهد بود و تنها به بیمارانی که حداقل دو داروی ضد افسردگی را امتحان کرده‌اند و علائم اختلال افسردگی شدید را نشان می‌دهند ، اداره خواهد شد .
تخمین زده می‌شود که ۱۶ میلیون آمریکایی حداقل یک قسمت عمده افسردگی داشته باشند و از آن‌ها ۱ در ۳ مقاوم به درمان محسوب می‌شود . در جمعیت کهنه‌کار ۲۰ میلیون‌نفری ، نرخ تشخیص تقریبی افسردگی ۱۴ درصد - تا ۲.۸ میلیون سرباز قدیمی است . بین یک سوم و نیمی از آن سربازان قدیمی ممکن است مقاوم به درمان باشند .
به گفته مقامات دولت ، فقدان داروهای موثر برای بیماران مبتلا به درمان دشوار باعث شد تا اداره غذا و دارو esketamine را در مسیر سریعی قرار دهد و بازبینی خود را از مواد مخدر تسریع کند تا اطمینان حاصل شود که این دارو هر چه سریع‌تر به ثبت برسد .
دکتر تیفانی Farchione ، مدیر عامل مرکز ملی ارزیابی دارو و بخش تحقیقات محصولات روان‌پزشکی ، در یک خبر رسمی گفت : " آزمایش کنترل‌شده بالینی که ایمنی و اثربخشی این دارو را مورد مطالعه قرار داد ، همراه با بررسی دقیق از طریق فرآیند تایید مواد مخدر ، از جمله بحث قوی با کمیته‌های مشورتی خارجی ما ، در تصمیم ما برای تایید این درمان مهم بودند ."
همانند دیگر داروهای دیگر ، خطرات وجود دارد . Spravato یک اخطار قوی برای عوارض جانبی که شامل سو استفاده می‌شوند را حمل می‌کند ، به همین دلیل تحت نظارت doctor's اداره می‌شود . این فهرست عوارض جانبی شامل sedation و تیغ فشار خون و disassociation مانند احساس فلج فیزیکی و تجربیات خارج از بدن می‌شود . هم چنین آن می‌تواند باعث افکار و رفتارهای انتحاری شود .
تایید خطرات ، FDA را تنها از طریق سیستم توزیع محدود در دسترس قرار داد .
یک سرباز کهنه‌کار که پیش از این تجویز می‌شود ، اسپری بینی را در یک مرکز پزشکی و تحت نظارت یک ارائهکننده پزشکی تنفس خواهد کرد و حداقل دو ساعت پس از دریافت دوز نظارت خواهد شد . یک نسخه معمول شامل دوزهای دو هفته‌ای در ماه اول است و بعد از آن یک مقدار هفتگی هفتگی یا دو هفتگی نیاز است . Spravato را نمی‌توان برای استفاده خانگی در نظر گرفت .
Spravato توسط Pharmaceuticals Janssen ، یکی از زیرمجموعه‌های جانسون & جانسون ساخته شده‌است . این اولین داروی ضد افسردگی است که ظرف ۳۰ سال به بازار می‌خورد .
پاتریشیا Kime را می‌توان در Patricia.Kime@Military.com به دست آورد . او را در تویی‌تر دنبال کنید .
موضوعات مرتبط


نقش اولیه جنگ مداوم عضو ملی مناطق شهری تقسیم بندی مدارس و آمار مدارس تیزهوشان لیست شرکت های امریه سربازی

منبع
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.