دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸

جبران معلولیت

۶۹ بازديد
نوشته پاتریشیا | ( Patricia Kime )
رئیس‌جمهور دونالد ترامپ قانون کهنه سربازان قدیمی نیروی دریایی ویتنام را در اواخر روز سه‌شنبه امضا کرد ، حرکتی که جبران معلولیت را برای پرسنل با شرایط پزشکی مربوط به عامل علف‌کش chemical شیمیایی مرتبط می‌کند .
این قانون به دنبال یک مبارزه چند دهه‌ای توسط ملوانان ، تفنگداران دریایی و دیگر افرادی است که در سواحل ویتنام خدمت کرده‌اند . این قانون به این معنی است که آن‌ها در حال حاضر همان پیش‌فرض را به عنوان نیروهای زمینی به دست خواهند آورد که برخی بیماری‌ها در معرض قرار گرفتن عامل نارنجی قرار دارند .
به گفته کنگره و اداره امور سربازان بازنشسته ، حدود ۹۰، ۰۰۰ نفر از سربازان قدیمی ممکن است واجد شرایط دریافت مزایای زیر این قانون باشند .سیتم توزیع گواهی نامه معلولان سرباز نظامی فعال سود آور نقاط عطف

این قانون ، H.R. ۲۹۹ ، جبران معلولیت را به پرسنلی که در بین ۹ ژانویه ۱۹۶۲ تا ۷ مه ۱۹۷۵ در طول ۱۲ مایل دریایی سواحل ویتنام و کامبوج ، در امتداد خط مرزی که در این قانون نوشته شده بود ، تمدید کرد .
آن‌هایی که واجد شرایط هستند شامل سربازان قدیمی و یا بیشتر از آن بیماری‌هایی هستند که قبلا ً ادعا شده بودند . همچنین شامل افراد دارای ادعاهای جدید نیز می‌شود .
این لایحه همچنین سربازانی را تحت پوشش قرار می‌دهد که بین ۱ سپتامبر ۱۹۶۷ در منطقه Demilitarized کره خدمت کرده و در ۳۱ اوت ۱۹۷۱ در کنار کودکان مبتلا به spina به دنیا آمده و در بین ماه‌های ژانویه تا مه ۱۹۷۵ در تایلند خدمت کرده بودند .
داستان‌های مرتبط :
مجلس سنای آب آبی Passes ، بیل ، cementing پیروزی برای کهنه سربازان قدیمی ویتنام
لایحه نیروی دریایی آبی Passes House
راه‌اندازی مجدد مجلس برای لایحه جدید نیروی دریایی آبی
گروه تجدید نظر وزارت دادگستری Orange Ruling حاکم نیروی دریایی آبی Benefiting vets را رد می‌کند .
دادگاه تصمیم می‌گیرد که نیروی دریایی آبی " آب آبی " باید برای مزایای نارنجی واجد شرایط باشد .
در حالی که اغلب سازمان‌های خدماتی از جمله کهنه سربازان جنگ‌های خارجی ، کهنه سربازان قدیمی آمریکا و سربازان قدیمی جنگ ویتنام از این لایحه حمایت کردند ، یک گروه دیگر اعتراض کرد .
دفاع از سربازان بازنشسته ، گروهی که دادخواستی را علیه دولت فدرال برای انکار منافع کهنه سربازان آبی آورده‌است ، روز چهارشنبه گفت که جمله‌بندی law's ممکن است تاثیر منفی بر ۵۵، ۰۰۰ سرباز قدیمی ۹۰، ۰۰۰ نفری داشته باشد که در ساحل خدمت کرده‌اند .
جان ولز ، یک فرمانده بازنشسته نیروی دریایی با دفاع از سربازان بازنشسته ، گفت که منطقه‌ای که در این لایحه وجود دارد ، ممکن است برخی از ملوانان را که کشتی‌های آن‌ها دور از ساحل هستند را حذف کند ، اما خارج از دریاهای قلمرویی .
ولز در بیانیه‌ای که در روز چهارشنبه منتشر شد ، اظهار داشت : " این شامل تعدادی از ملوانان carrier است که در آب‌های خروشان رودخانه مکونگ که در دریای جنوبی چین تخلیه شد ، [ به رواناب نارنجی منطقه نارنجی ] دست یافتند ."
ولز مدعی شد که یک پیروزی قانونی در اوایل امسال منافع سربازان قدیمی را دریافت خواهد کرد و wouldn't به VA نیاز دارد تا اجرای آن‌ها را با نیاز به افزایش سرمایه برای پرداخت اول به تعویق بیاندازد .
" جنگ برای منافع نیروی دریایی آبی باید با امضای این قانون خاتمه یابد . متاسفانه اینطور نبود . ولز گفت : " ما به کار با انجمن سربازان قدیمی نیروی دریایی ویتنام ادامه خواهیم داد تا مزایا را برای هر کهنه سرباز در معرض خطر ببریم . "
اداره بودجه کنگره برآورد کرده‌است که این لایحه می‌تواند تا ۱.۱ میلیارد دلار بیش از ۱۰ سال هزینه داشته باشد؛ وزارت امور خارجه هزینه آن را ۵.۵ میلیارد دلار برآورد کرده‌است .
انتظار می‌رود هزینه این مزایا با افزایش هزینه‌های وضع‌شده بر کهنه سربازان غیر معلول برای وام‌های خانگی ، افزایش یابد . ۳۵ تا . ۵ تا از یک درصد ، بسته به نوع وام .
پس از تصویب لایحه ۱۲ ژوئن مجلس سنا ، مارک Takano ، نماینده دموکرات کالیفرنیا که ریاست کمیته امور سربازان قدیمی مجلس و یکی از پیش‌نویس کنندگان پیش‌نویس قانون گذاری را بر عهده دارد ، گفت که کنگره در حال حاضر " یک بی‌عدالتی وحشتناک را به جای گذاشته‌است ."
Takano گفت : " ما در نهایت می‌توانیم به ده‌ها هزار سرباز قدیمی که در طول جنگ ویتنام در معرض عامل نارنجی بودند بگوییم ، اما به اشتباه منافع حاصل از عدالت را رد کرد ."
تصویب قانون مدرک علمی توافق نامه درک کامل معافیت کفالت برادر ؛ برای معافیت از سربازی و نظام وظیفه قوانین معافیت پزشکی پرولاپس


منبع
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.